Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen "nyitott" kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról, mikor a két fél (elvileg) szereti egymást nagyon, de mindketten bármikor kereshetnek egy második vagy akár harmadik partnert is és ezt a párjuk elnézi, hiszen ő maga is csinálhatja.


Egy ismerősöm él ilyen kapcsolatban a barátnőjével. Egyébként mindketten értelmesek és jó fejek, de nem tudom felfogni hogyan képesek erre. Pl. mikor legutóbb náluk voltam, a lány ment éppen valami kocsmába pár évfolyamtársával, a srác (barátja) meg még mondta is neki, hogy "na aztán pasizz be rendesen!:)"


Persze nem nézem le őket emiatt, csak nekem ez elképzelhetetlen. Ti hogyan álltok ehhez?



2013. márc. 13. 15:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Pfú...nah azt meg elképzelni sem tudom. :D Szerintem csak magukat áltatják ezzel. Elhiszem, hogy ezt mondta, és lehet, hogy ők maguk is elhiszik, de szerintem akkor nem tudják, milyen az igazi szerelem. De ez az én véleményem. :)
2013. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ezzel egyetértek én is :) Nem a pártjukat fogom, csak azt írom le, amit nekem mondott ezzel kapcsolatban.


Szerintem se igaz szerelem ez, sőt... messze van tőle.

2013. márc. 13. 15:26
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

nézd valaki tud így élni

de ez nem az igazi szerelem amiről szó van, ez is mindenkinél más érzés,

egy kapcsolatban sem egyformán szeretnek az emberek,

azt írtad szereti egymást, ez nem szerelem , az teljesen más

ez az ő dolguk, ők tudják N

2013. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy szeretik valamennyire egymást,meg könnyebb együtt élni,de szerintem ez nem igazi kapcsolat.

Én nem tudnék ilyenben élni.

2013. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem kapcsolat ez csak h kefeljunk ma te :D kb olyan meg + ha meg kivansz valami masik sunat v a csajszi 1 dako. akkor ej bocsi szivem ma megyek es ku.ircolok ezzel meg ezzel

na ez mar nagyon odabas.os e e nem birnam idegekkel! 24 F

2013. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%

Igazából a szex az csak szex. Érdekes, hogy a férfiak egyéjszakás kalandjait dicsfény övezi. (Mondom ezt férfiként.)

Míg itt egy olyan történet áll, amiben nincs csalárdság, nincs megbántás, nincs megcsalás csak szex szabadon. Miért ne szerethetnék egymást, s miért ne adhatnának szabadságot.


S tudjátok mi nem lesz ebben a kapcsolatban sosem:

Bizalmatlanság, féltékenység, gyanúsítgatás, kisírt szemek. Mert amit ők csinálnak mással az csak szex. A gond ott van egy kapcsolatban ha már azért kef.él félre valaki, mert otthon nem jó. S ezt bizony nem lehet mindig megjavítani. (bármit is írtok ki facebookra). S ennek ellenére erőltetik, mert ott a lakáshitel meg gyerek, s inkább veszekednek. Miért ne működhetne így jól egy kapcsolat??? Miért kell megszólni ezért bárkit is?


S tudjátok mi lesz ebben a kapcsolatban a jövőben is:

Szexuális vágy, pezsgés, újdonság, élmény, sztori, nevetés. Ami mozdítja az életet előre.


Nem mondom, hogy ez a követkendő példa, de talán elítélni se kellene azért, mert tiszta lapokkal játszanak. Uraim, hölgyeim nézzenek tükörbe, s tegyél fel a kérdést: Hányszor léptetek félre, amit sosem fogtok bevallani, s titkoljátok?? VAGY Hányszor megtennétek, de sosem jön ki a lépés vagy csak féltek a lebukástól. (Persze ezek a kérdések a párkapcsolatban élőkre vonatkoznak)

2013. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

16-os: Máskor nem ártana elolvasnod, amiket írtam, mielőtt reagálsz. Mint ahogy már megemlítettem, ez nem csak a szexről szól náluk.


Viszont a te érveid mellett sem egy normális párkapcsolat ez. Ahol szüksége van az egyik félnek másra, az már nem szerelem.

2013. márc. 13. 16:40
 18/26 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, házasságban is. Én kavarok a pasival, teljesen normálisan kezeli a dolgot, és nem csak dugásra vágyik, inkább barátok vagyunk.

Vannak, akiknek ez jó, akkor miért ne élnének így, ha mindkettőjüknek megfelel?

2013. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
42%

# 16 amúgy jól látja. Az ilyen kapcsolatokban több a bizalom, a vágy, mint azokban, ahol csak színlelik.

Jaj, hány olyan kapcsolat van, ahol csak "kényszerből" vannak együtt és hűségesek, eljátsszák az ideális párt, közben meg tele van feszültséggel a kapcsolat!

Egyébként, ha valakit igazán szeretek, akkor nem akarom birtokolni, hanem azt szeretném, hogy neki jó legyen - és attól lesz nekem is jó.

Nem mondom, hogy élnék ilyen kapcsolatban, de abszolút elfogadhatónak tartom, és amennyire én látom, működőképes, jó kapcsolat.

2013. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ez. Nem. Kapcsolat.


A kapcsolatba 2, azaz KETTŐ ember fér bele. Nem három, nem tíz, nem százötven.

Csak kettő.

2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!