Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen "nyitott" kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról, mikor a két fél (elvileg) szereti egymást nagyon, de mindketten bármikor kereshetnek egy második vagy akár harmadik partnert is és ezt a párjuk elnézi, hiszen ő maga is csinálhatja.


Egy ismerősöm él ilyen kapcsolatban a barátnőjével. Egyébként mindketten értelmesek és jó fejek, de nem tudom felfogni hogyan képesek erre. Pl. mikor legutóbb náluk voltam, a lány ment éppen valami kocsmába pár évfolyamtársával, a srác (barátja) meg még mondta is neki, hogy "na aztán pasizz be rendesen!:)"


Persze nem nézem le őket emiatt, csak nekem ez elképzelhetetlen. Ti hogyan álltok ehhez?



2013. márc. 13. 15:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
44%

16-os vagyok:

Ez Kapcsolat...Mert csak két ember van benne. A szex pedig csak technikai részlet mással. Azok hőbörögnek és pontoznak le engem leginkább, akik féltékeny típusok, tehát még a saját párjukban sem bíznak, s így magukban sem, hogy meg tudják tartani...


Nos. Kedves Kérdező én, pontosan a kérdésedre írtam és pontosan olyan érveket hoztam fel, ami alátámasztja, hogy az egy működőképes kapcsolat. Hiába pontoztál le. Ellenben az a gyanúm, hogy sokkal közelebbről érint téged ez a dolog, mint amit ide leírtál... Talán te voltál az egyik játékszer valamelyik félnél, s sajnálod, hogy csak annyi volt??? Hm???

2013. márc. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
44%

Ismét 16-os vagyok - ígérem utoljára próbálok meg az értelmedre hatni, hogy értsd mit írok. Rövid leszek, s tárgyilagos.


Amiről én írok: otthon van érzelem, s csak szexért mennek időnként máshová. Így értelmezd amit leírtam. S nem kell egyetértened, de elfogadni, hogy nem mindenkinek beszűkűlt a világ mint neked. Az a te gondod.


S még valami: Te vagy aki nem akarod érteni amit leírok, s lepontozol. Valamint fáj, hogy leírtam, hogy csak erre kellettél a srácnak. S még a nőjének se vallhatod be

2013. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

DE B+, MINEK AKARSZ MÁSSAL D*GNI, HA EGY EMBERBE VAGY SZERELMES?


Ne játszd már a fogyatékost!

2013. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez nem kapcsolat.


Sőt, mi több, nem szeretik egymást.


Ha valakit igazán szeretsz, eszed ágába nem jut mással lenni. A szeretetet valóban meg lehet osztani, de a szerelem annyira bensőséges dolog, hogy....

2013. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"nem mindenkinek beszűkűlt a világ mint neked"


Szóval aki nem viselkedik strici vagy k*rva módjára, az beszűkült.

Kösz, éljen a liberális címkével ellátott mocsár szint morálisan.

2013. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mondja már meg valaki légyszi,hogy mi érteleme töröltettni a kérdező kommentjeit!
2013. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!