Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem a szakítás után ennyire a se veled, se nélküled hangulatot?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőmmel július végén szakítottunk 9 hónap után, elég összetett problémák miatt. Hamar megszegtem a házinyúlas szabályt, mert év elején ismertem meg mint csoporttársamat a főiskolán, mind a ketten szimpatikusak lettünk egymásnak 1 hónap alatt, és nagyon szép, tartalmas kapcsolatunk volt, tulajdonképpen azért szakitottam vele, mert már 20 évesek vagyunk, és ő még nem akarta azt, én meg már nagyon szerettem volna ha megtörténik köztünk.

Most volt nekem az első tanítási nap, minden órám 10-20 perces volt még, és az egész napot végig nevettük, folyamatosan a legszebb emlékekről beszélgettünk, egy jó kis nosztalgia az elmúlt 9 hónapról, a kapcsolatunkról.

Bevallottam neki, hogy én még mindig egy aranyos, vonzó nőnek tartom, és szívesen segítek neki iskolai ügyekben, egyéb megoldható dolgokban, mert nincs ellenemre a jelenléte. Sajnos az utolsó 2 hónapban a szüzesség téma kitárgyalása közben azt vettem észre, hogy maga sem tudja mit akar, sőt, bármit mondtam neki, egyiken be, másikon ki, pedig a legjobbakat akartam neki, mivel falusi, ráadásul vallásilag úgy nevelt, hogy a szex az bűn, ezért

rájöttem hamar, hogy csak megvárattatni akar, vagyis a szüzességének a tartogatásával akar engemet megtartani, és ezt a szokást a szülei is osztották rendesen mint a szentségeket.

Elfogyott a türelmem, kiszerettem belőle.

Most nem érzek semmit, belül üres vagyok. :(

Néha eljátszadozok a gondolattal hogy megérinteném, megcsókolnám, és talán biztos hogy nem ellenkezne, de ezután el is felejtem ezt, mert nem véletlenül lett vége, és más gondok is voltak. Például a családunk közötti anyagi különbségek, ami a szüleim szerint sem előnyös mert később kiéleződne csak.

Nem tudom mi van velem. Tavaly egész évet együtt töltöttük, szerintem csak a megszokottság hiánya lehet, és most üresség van bennem.

Se veled, se nélküled érzés, és egyre erősebb bennem, hogy nem kezdem vele újra. Ráadásul mások csemegéztek is a mi kapcsolatunkon, meg lezártam már vele ezt a dolgot a nyáron, ezt megbeszéltük nem egyszer.

Most a legszivesebben egy lány gondjaira bíznám magam, és tiszta lappal indulnék neki a dolgoknak.

20/F, a barátnőm 19 volt.


2009. szept. 14. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen sokat írtál megért egy komit. :) Biztosan nagyon szeretted azért van ez a hangulatod, próbálj meg egy ideig ne gondolni a lányokra szórakozz stb és próbáld újult erővel nekivágta ugyannak a kapcsolatnak vagy akár egy másiknak. Az anyagi külömbség miért számít ha szeretitek egymást? Amúgy sem a szülőkön fogtok élni külön ,hanem majd együtt és amit közösen összehoztok. Lehet megijedt hogy ennyire komolyra akartad fordítani a kapcsolatot."tulajdonképpen azért szakitottam vele, mert már 20 évesek vagyunk, és ő még nem akarta azt, én meg már nagyon szerettem volna ha megtörténik köztünk. " ha ezt a sex-re érted akkor várhattál volna vele nem kellett volna szakítani vele, tudom 20 éves vagy, ő meg 19 de akkor is lehet még várni,van aki későn érik. Ha igazán szeretünk valakit megéri rá várni szerintem :)
2009. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de sok-sok más dolog volt még, ami gond lehetett, áááá szerintem hagyom a kapcsolatot és kész.
2009. szept. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!