Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Megfulladok, Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Megfulladok, Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátnőm megfolyt..

- Mindig az a téma hogy boldog vagyok?

-hogyan tegyelek boldoggá?

És ha nem tud azzá tenni akkor jön a depi manó és mint akit elvágtak. Ez már nekem sok. Ez a téma reggeltől estig.1éve és 6hónapja távkapcsolatban élünk de ezelőtt nem volt ilyen amikor együtt voltunk akkor forrt a levegő és nem voltak ilyen "rigolyái" Nagyon szeretem de ez már nekem sok. Hogy tudnám rábeszélni hogy hagyja abbab,mert a hideg kiráz a "hülyeségétől" ? De finoman.

Már mondtam neki hogy ne az én boldogságommal legyen elfoglalva hanem hogy beszélgessünk vagy valami de esélytelen.

-Én ilyen vagyok!

Mit tegyek? 19F 17L


2013. márc. 13. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szakíts. 1 év 6 hónapja nincs változás. Nem is lesz.
2013. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"6hónapja távkapcsolatban élünk"

Ez itt a bibi. Szóval ő azt akarja, hogy neked mindig jó legyen ne hagyd ott. Fél, hogy miközben vele beszélsz akkor más lányokkal is társalogsz, vagy egyszerűen szeretet hiányos a csaj.

Hogy mit tegyél? Beszélj vele erről, mutasd ki neki hogy csak őt szereted! (ne szavakkal, tettekkel.)

Sok sikert! 17f

2013. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

beszélj vele erről mond el hogy ettől lábrázásod lesz-van

és azzal tenne boldoggá ha visszaállna a régi helyzet,mert így inkább elhidegülsz a boldogság helyett

ha nem megy akkor tipli mert kiesett a hajszálrugó a csajból és csak gázabb lesz később

2013. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szakítani,mert SZERETEM és tudom hogy ahogy nekem is neki is vannak hibái de ez már nekem unalmas és nem tudom hogy ébreszthetném rá hogy újra olyan legyen mint "régen" :)
2013. márc. 13. 21:20
 5/14 A kérdező kommentje:
És hogyan? Le írom neki napi 50x hogy szeretem,hiányzik és hogy kell nekem. Alkalmanként irok neki "romantikus" levelet. És ha van pénzem és megtudja oldani akkor találkozunk pár órát. Ennél többet én nem tudok tenni :( Akkor hogyan tovább?
2013. márc. 13. 21:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Szakítás, akkor majd nem fulladsz meg !
2013. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"A probléma elől nem menekülni kell hanem megoldani"

Nem azt kértem hogy írjátok le hogy dobjam hanem segítséget hogy hogyan oldhatnám meg a gondomat. Nem akarok vele szakítani mert szeretem csak ez a pár dolog már sok nekem ennyi!

2013. márc. 13. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy őszintén megmondod neki a dolgokat!Azt hogy szereted és tisztában vagy azzal hogy ő is szeret, de egy kicsit örülnél ha visszafogná magát mert úgy érzed hogy ezzel megfojt téged...
2013. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez már megvolt. Semmi változás.
2013. márc. 13. 22:15
 10/14 Softness ***** válasza:
figyelj, én csaj vagyok nálunk is ez volt a szitu, én akkor tértem észhez mikor a párom azt mondta szakítani akar, viszont nem 100% hogy ez beválik mert a legtöbb csaj ilyenkor elkezd kapálózni és még hisztisebb lesz, de mivel én elég tudatos voltam és pontosan tudtam mi a probléma át tudtam fordítani a kockát és most már azóta sincs sem hiszti sem féltékenység fékezem magam, mert tudom nem jó hatással van a kapcsolatra
2013. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!