Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Megfulladok, Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Megfulladok, Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátnőm megfolyt..

- Mindig az a téma hogy boldog vagyok?

-hogyan tegyelek boldoggá?

És ha nem tud azzá tenni akkor jön a depi manó és mint akit elvágtak. Ez már nekem sok. Ez a téma reggeltől estig.1éve és 6hónapja távkapcsolatban élünk de ezelőtt nem volt ilyen amikor együtt voltunk akkor forrt a levegő és nem voltak ilyen "rigolyái" Nagyon szeretem de ez már nekem sok. Hogy tudnám rábeszélni hogy hagyja abbab,mert a hideg kiráz a "hülyeségétől" ? De finoman.

Már mondtam neki hogy ne az én boldogságommal legyen elfoglalva hanem hogy beszélgessünk vagy valami de esélytelen.

-Én ilyen vagyok!

Mit tegyek? 19F 17L


2013. márc. 13. 21:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem játszok az érzelmeivel,mert szeretem és tudom magamról milyen szar ha igy szórakoznak az emberrel de azért köszi!
2013. márc. 13. 22:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Neked egyik válasz sem tetszik?Akkor jól figyelj mert kb 3 választási lehetőséged van:

1. nem figyelmezteted többet, hanem tűrsz mint a birka és nem jösz ide senkitől segítséget kérni hanem szépen csendben szenvedni fogsz mellette és előbb vagy utóbb szakítasz majd vele mert már nem fogsz kapni levegőt

2. figyelmezteted ha nem változik meg akkor kidobod

3. szakítasz vele

2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12! tök igaza van

akár milyen makacs vagy, ez van N

2013. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18 hónapja távkapcsolatban? Abban mi a kapcsolat??!?!?!
2013. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!