Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lány van a BME gépészmérnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány van a BME gépészmérnöki karán? Jól lehet ott csajozni? A lányok átlagban szépeK?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
szerinted? a BME-n ami alapból egy fiúsuli, ráadásul gépészkaron?:D nem fog szétvetni a sok pina az tuti:D
2009. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

mi az isten pék f*szát keresnének a gépészmérnöki karon gárék? progmaton vannak, az oké, bár ott se értem hogy minek.

de az abszurd, hogy gépészkedjenek. a nő az nő. :)

2009. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

te nem vagy normális:D a gépészen olyan 5% a lány.

a villanykarosok között terjed a poén, hogy hány lány lakik a koliban?

- 1024

-miért?

- mert kettő a tizediken


na ez kb igaz a gépészekre is. de ha átnézel a gtk-ra akkor ott a fele min. lány, ott találhatsz magadnak.

2009. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én oda jártam, hát mitnemondjak, ha pasiból lettem volna egyikhez se nyúltam volna hozzá...:D (magamat leszámítva:D)
2009. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
BMF KGKról tudok neked friss hírrel szolgálni műszaki menedzser szakról, annyi a csaj h az már álom, és elég jók is.:) sztem az ilyen menedzserféle helyeken keress lányok után
2009. szept. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A gépészek között tényleg nem sokat fogsz találni, de a VBK-sok között... na az aztán az élet, főleg a környezetmérnöki... na meg a gólyatáboruk ... (L) DÍNOMDÁNOM (L)
2009. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért ha már BME és egy egységnek tekinted nem maradsz lehetőségek nélkül. A kollégiumok egy rakáson vannak és az építészek, vegyészek és közgazdászok között qrvasok lány van. Kb. mindenki ilyen alapon csajozik errefelé :)
2009. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hja, és hány csaj van a Schönherzben? 1024... Kettő, a tizediken :D
2009. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nista. Egyébként nagymamám gépészmérnök volt, és tök sok menő gépet tervezett, a cipőtalp-fröccsentőtől kezdve mindenig, és ez még a szocializmusban volt, Oroszországban tanult, szal azért nem csak férfiak lehetnek mérnökök.
2009. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az a cipőtalp-fröccsentő?:D
2009. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!