Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből a kapcsolatból lehet még valami?

Figyelt kérdés

Tegnap rám írt,idézem őt:


"ne csináld szeretném nagyon , deeee......

ha nem most zárjuk le nagyobb baj lehet belőle

lehet hogy fél év vagy egy évig bírnám ezt és utána szakadnánk el és akkor jobban fájna nekem is neked is.mert még nagyobb fájdalmat okoznék neked tudom és így a kisebbik rosszat választom és én leszek a hibája

tud hogy én is szeretlek de ezt nem bírom és nem látok semmi közös jövőt,sajna és azért hogy csak néha összejárjunk te sokkal többet érdemelsz"


Én nagyon szeretem,és bármit megadnék azért ha vissza jönne hozzám ;(


2013. márc. 13. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem felejtős a srác, nem szeret eléggé
2013. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem mert túl hosszú a szöveg...
2013. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es mi a f*sznak jársz ide ha lusta vagy olvasni?Hogy be szólogass másoknak?Próbáld meg az utcán,hátha valaki jól beveri a képed!Gép mögül könnyű menősködni,ugye suttyókám?
2013. márc. 13. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azért hosszú, mert lusta olvasni, hanem ez már tényleg hosszú! Ez tűnik inkább mentegetőzésnek, kifogás-

keresésnek....

2013. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!