Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aki öngyilkosságga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki öngyilkossággal fenyegetőzik, ha "bántom" és már próbálta is többször, komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2013. márc. 14. 16:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
akkor ne bántsad
2013. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A bántás alatt a veszekedést értem.
2013. márc. 14. 16:54
 3/19 anonim ***** válasza:
azt ott kell hagyni,ha mentálisan retardált,és ilyenekkel tilt
2013. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Aki mondja az nem fogja megtenni, ha meg megteszi így járt.

Egy hülyével kevesebb.:D

2013. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
DE akkor én vagyok a hibás, miattam hal meg egy ember.
2013. márc. 14. 16:57
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy próbálta? TÖBBSZÖR? Ezek figyelemfelhívási módszerek, aki igazán próbálja, annak sikerül, akinek nem sikerül elsőre, ha tényleg akarja, akkor másodjára összejön.


Ne engedd, hogy zsaroljon (mert ez színtiszta zsarolás), rátelepszik az életedre, nem gondolja komolyan, csak hozzászokott, hogy a súlyos szavakkal mindent elér.

2013. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 fospuska ***** válasza:
nem. saját hülyesége miatt halt meg.
2013. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem vállalhatsz senkiért ekkora felelősséget. nekem ez exem fenyegetőzött ezzel,aztán fel is vágdosta a nyakát.ápolgattam meg minden,kibékültem vele előzőleg szakítottam,és azért tette),aztán meg ő dobott undorító módon.sok értelme volt vajszívűnek lennem...
2013. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ááá nem szabad elhinni...mindenki öngyilkos akar lenni és milyen érdekes h még mindig mindenki életben van:S ez csak kamu szöveg h ne hagyd el stb. én is mindig bevettem ezt a hülyeséget és többszörösen megbántam 22F
2013. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki:Engem az se érdekel,ha meghalsz,attól nm lesz jobb,ha fenyegetőzöl.

És kész.

2013. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!