Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfájdalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájdalmasabb dolog, amivel átvert a barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Freud bácsinak csúnya véleménye lenne erről, hiszen kész magyarázattal szolgálna, hogy miért is pont egy euró szimbólumot ütöttél oda véletlenül! XD
2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tudta hol lakok melyik varosban.Mindig oda jött ertem ahol elöször talalkoztunk.Nem kell elhinni,csak valaszoltam a kérdésre.Nem azva tipus vagyok aki itthon randizgat.Jobban szeretem a társaságba járást.De ne kelljen mar bizonyitanom,egyebkent nem magyarvorszagrol van szo,mielött jön a beszolas hogy kis orszagba meglehet találni bárkit:(
2013. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor vártad volna este ott ahol szoktatok találkozni. Sztem ez rohadt nagy kamu már ne is haragudj..
2013. márc. 14. 19:05
 14/15 anonim ***** válasza:
Uristen nem tudom mi a kamu ezen.Nehogy mar boollywiod filmest jatszak es varjam minden nap ott.Nem.tudom minek rakod fel a kerdest.Milyen választ vársz.Mit érdekel engem mit hiszel vagy mit nem.Elmondtam.Nekem attol nem lesz olcsobb a kenyér hogy ha itt hazudozok..Nagyjabol irtam le,szoval felreérthetö.
2013. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Több ilyen fájdalmas dolog volt az életemben,abból kettő nagyon.Egyik: az exem olyan ügyesen csalt titokban a kolléganőjével amit 4 évig tudott csinálni de az fájt leginkább hogy nem állt elém és mondta szemtől szembe hogy ,,nem érzek már irántad semmit,váljunk el".Ezzel 4 évet ellopott az életemből,mert ha akkor szól nekem is több esélyem lett volna fiatalabban társat találni.A másik pedig: azért találtam egy társat de ,,milyet"!Amikor hozzá költöztem rá két napra reggel azt vettem észre hogy eltüntek a családi ékszereim.Addig tartott az ott lakásom.Ebből a tanúlság:azóta a láncomat és a fülbevalómat éjszakára is magamon hagyom.
2013. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!