Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, feleségek! A férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, feleségek! A férfiaknak tényleg valami komoly dolognak kell történnie ahhoz, hogy cselekedjenek, vagy éppen rájöjjenek valamire?

Figyelt kérdés

A barátom egy betegség hatására jött rá, hogy mennyire szerelemes vagyok belé és mennyire szeretem. Illetve azt, hogy egymáshoz illőek vagyunk.

KOrábban csak mondogatta, hogy egymásnak vagyunk teremtve.


Míg én ténylegesen éreztem.



2013. márc. 14. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem igen és sokszor későn kapnak a fejükhöz
2013. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom.Egy komoly betegség sokmindenre rányitja az ember szemét.Elég ha nem vagy beteg csak a lehetősége merül fel.Biztos,hogy előtte is szeretett,de mikor az embert egy ilyen "halálközeli" élmény éri átértékeli a dolgokat és amit természetesnek vett rájön mekkora kincs és,hogy nem élünk örökké,ki kell használni és el kell mondani mit érzünk mert lehet nem lesz holnap,vagy jövőhét.Örüljetek egymásnak és légy vele,mellette,ne hányd ezt a szemére.
2013. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!