Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerited miert hiszi par gazdag pasi hogy a penz a minden? Hogy barkit megvehet rajta? Miert nem esik le nekik tapasztalatbol hogy azert maganyosak mert s*ggfejek?

Figyelt kérdés

Szerintem mert sose mond nekik senki se igazat. Maguktol meg tul egoista gyok.rek hogy rajojjenek bennuk van a hiba.


Itt van mondjuk T. dollarmilliomos. Maganyos, felesege, gyereke nincs. Es az eletben nem is lesz. Ez a fa.zfej kinezett maganak engen. Hat ossze is kavartam vele mert tok kedves volt, eleinte nem is tudtam hogy ilyen gazdag. Hat rohadtul nem kellett volna. Alapbol hazudott hogy nincs baratnoje aztan el is kuldott a pics.ba. Utana meg amikor egy kozos ismerosunkkel kezdett valami alakulni total verszemet kapott.

Hat nem en voltam aki elkuldte de mindegy.


Amugy meg mar rohadtul nem jon be. Egyaltalan nem jo pasi.

Sztem csak az tetszett benne hogy olyan kedves volt meg elozokeny.

Jah a kezdetekben, aztan kiderult hogy milyen. Persze hogy nincs csaladja. Ilyen emert a franc se akar maga melle meg ha dollarmilliomos is es Hollywoodban lakhatna...


Miert hiszi azt hogy a penzevel barkit megvehet? Mar keszulok a nyaralos, designer vasarlos megvesztegetesekre.

Nemet kell mondanom.


Igazabol nemreg keresett fel ujra.

Es mondtam hogy talalkozhatunk de csak baratilag.

De ku.vara nem fogta fel...


2013. márc. 15. 07:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Akkor helyesbítek: meg fog dugni ezután is, amikor és ahányszor csak akar.
2013. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

plusz teleronjuk?


pont ezen vagyok kiakadva hogy meg kerni se kertem semmit!!! es amit adott volna azt se fogadtam el mert tul nagy volt!


de ahogy olvasom a kommenteket egyre jobban meggyozom magam rola hogy maskor ott huzzam le ahol tudom.

igy is ugy is ramsutik a stigmat hogy kogazdag pasi - nem olyan gazdag lany - azert az atlaghalandonal gazdagabb vagyok. tuti a penzre megy.

2013. márc. 15. 09:15
 13/31 A kérdező kommentje:

haha ezek utan nem fog hozzam erni az biztos :)


ez lesz neki a legnagyobb fajdalom! egy lecke!

mondjuk nem az elso. de sose tanul!


hogy massal vagyok a kozos rendezvenyeken :)

ez az amin ki van akadva elore is.

hat igy is lesz! :)


persze nem mutatom neki mekkora f.sznak tartom. majd vegig mumosollyal nyomom.

hulye s.ggfej hogy hazudott hogy nincs baratnoje, hogy ugy lepattintott olyan tapintatlanul es hirtelen, hogy feltekenykedik...

2013. márc. 15. 09:18
 14/31 fospuska ***** válasza:
lehúzni...? felesleges. ezek általában olyan magányosak,hogy bármit megadnak egy kis őszinte szeretetnek látszó dologért.:) úgyhogy okosan kislány. van pár ismerősöm,aki egy-két ilyenből megalapozta az életét itthon úgy, hogy soha többet nem kellett neki külföldre menni öööö...dolgozni. csak ha kedve volt.
2013. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

:) tisztesseges munkam van. ertelmisegi vagyok. ez is imponal ennek a tarsasagnak. hogy nem egy buta liba vagyok :) persze ezen elsore ledobbennek. nem vagyunk egyivasuak az biztos, de volt mar aki mondta ha valaki akkor en sokra viszem es evek mulva is szivesen fogadnak a tarsasagban :)


eloszor megtudom mit mondott a masik ferfinak.

aztan mosolygom kedvesen ahogy szoktam.

es lehet hogy kesobb - nem most- vetetek vele par dolgot.


tegnap ugy felhuzott hogy elbsztam 75.000 forintot... iszonyat vagyok.'zaraskor bevasaroltam fehernemukbol. pont amikor ugy nez ki nincs kinek megmutatni. de az en kis lelkemnek kell. a masodik ugyis leszedte rolam mindig kb. 3 perc alatt...


ah csak el ne basssa itt nekem az a gyoker... :(


alig varom hogy beteljesitsem a masik mondatait. es en is kogazdagkent legyek koztuk... persze mivel mas korosztaly meg kell egy kis ido. de mar most szepen haladok.


amugy ugy gondold a dolgot hogy hogy talalkoztunk mintha pl. nem lennel olyan gazdag de nagyon szeretned a golfot. igy elmesz golfozgatni. igen, de az ottani klub tagjai idosebbek, tapasztaltabbak es gazdagabbak nalad... ilyet kepzelj el.

megteheted hogy golfozz de nem olyan konnyu kiadas neked mint nekik.

fiatal vagy es azt mondjak "bright future" all elotted azaz fenyes jovo. es szivelyesen latnak kesobb is: foleg hogy van akivel uzleti kapcsolatok kothetnek ossze...


mintha egy alomba csoppennel. amit az erzelmek es a feltekenyseg megmergez.

2013. márc. 15. 09:33
 16/31 fospuska ***** válasza:

nekik is volt,egy delaware-i bejegyzésű export-import cégnél kelet-európai kapcsolattartók voltak papíron,ezzel legalizálva volt a ki-belépés usa-ba és cég fenntratása minimális irodabérletbe és évi 500 usd adóba került. ennek a többszörösét fizették azok,akiknek szükségük volt papírra-havonta.:)

na mindegy, attól függ,mi a cél. láttam én már pár álmot közvetlen közelről,de kevés kivétellel kínos volt az ébredés. de legyen szerencséd....

2013. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

hat a ruhes erzelmek mindent tonkretehetnek...

ezert utalom oket, ezert vagyok/voltam karrierista. ezert lehettem ott ahol most vagyok mert engem nem kotott semmi a szulofoldemhez. mint egy jegcsap nem erdekeltek ezek a dolgok. nagyon sokat tanultam. angolul szinte anyanyelvi szinten beszelek... igy as asszimilacio is konnyebb...


viszont ha ez tovabbra is feltekenykedik nem tudom mi lesz...

pedig arrol is volt szo hogy befektetne egy uzleti otletembe amihez kell meg egy kis toke...

de faxom lehet jobb vele nem csinalni semmit... meg tudom egyedul is csinalni csak nem most hanem par honap mulva...

2013. márc. 15. 09:57
 18/31 fospuska ***** válasza:
mindentől függetlenül: szar életed lehet.:)
2013. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

hat attol fugg hogy nezzuk.


most nem a legkonnyebb.


az biztos hogy nincsenek filleres gondjaim. megjegyzem hogy most itthon vagyok melysegesen ledobbent a brutalis szegenyseg amit latok!


viszont a penz nem tess automatikusan boldogga.

a millionos ficko se boldog.

penzen vehetsz boldogsagot. de csak ideiglenesen. olyan mintha bevennel egy gyogyszert. megveszed a 12000-es melltartot hozza bugyit meg ezt meg azt a parfumot, a sminket elmesz szolizni es ideig oraig boldog vagy


ugyanez a piaval. megertem miert isznak. annyi teher van. annyi minden amire figyelned kell. egy kis bor es maris lazabban veszed a sok faszsagot korulotted.


es miert teszik mindezt? es miert kovetem oket holott latom milyen elegedetlenek?

mert 40 evesen "nyugdijba" megy mind es azt csinalja amit csak akar.

40 evet bealdozol a kesobbi IGAZ szabadsagert.

mert aki dolgozik az soha nem lesz igazan szabad. tul nagy ara van ennek a mai vilagban, tul gazdagnak kell lenned hozza.


kerdes csak az milyen allapotban leszel 40 eves korodra?

nem csoda hogy ennyire divik koztuk az "egeszseges eletmod" cucf. elvegre mire megvaltja as orok szabadsagot nem akar elohalott lenni. meg elni akar, szep es fitt lenni :)))

2013. márc. 15. 10:10
 20/31 fospuska ***** válasza:
franc tudja, de szerintem amíg egy 12.000 ft-os bugyi meg az anyagi világ elérhető és elérhetetlennek hitt dolgai okoznak örömet,szerintem se boldog,se szabad nem tudsz lenni. ugyanolyan rabláncon lógsz,mint a többiek,csak máshova vagy kikötve.
2013. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!