Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerited miert hiszi par gazdag pasi hogy a penz a minden? Hogy barkit megvehet rajta? Miert nem esik le nekik tapasztalatbol hogy azert maganyosak mert s*ggfejek?

Figyelt kérdés

Szerintem mert sose mond nekik senki se igazat. Maguktol meg tul egoista gyok.rek hogy rajojjenek bennuk van a hiba.


Itt van mondjuk T. dollarmilliomos. Maganyos, felesege, gyereke nincs. Es az eletben nem is lesz. Ez a fa.zfej kinezett maganak engen. Hat ossze is kavartam vele mert tok kedves volt, eleinte nem is tudtam hogy ilyen gazdag. Hat rohadtul nem kellett volna. Alapbol hazudott hogy nincs baratnoje aztan el is kuldott a pics.ba. Utana meg amikor egy kozos ismerosunkkel kezdett valami alakulni total verszemet kapott.

Hat nem en voltam aki elkuldte de mindegy.


Amugy meg mar rohadtul nem jon be. Egyaltalan nem jo pasi.

Sztem csak az tetszett benne hogy olyan kedves volt meg elozokeny.

Jah a kezdetekben, aztan kiderult hogy milyen. Persze hogy nincs csaladja. Ilyen emert a franc se akar maga melle meg ha dollarmilliomos is es Hollywoodban lakhatna...


Miert hiszi azt hogy a penzevel barkit megvehet? Mar keszulok a nyaralos, designer vasarlos megvesztegetesekre.

Nemet kell mondanom.


Igazabol nemreg keresett fel ujra.

Es mondtam hogy talalkozhatunk de csak baratilag.

De ku.vara nem fogta fel...


2013. márc. 15. 07:23
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

ezt mondom en is. olvass!

ideiglenes oromot okoz :)


40 evesen ok, es majd remelhetoleg en is nem lesznek rablancon. kijelolnek valakit aki vezeti a ceget ok pedig oda koltoznek ahova akarnak es ott nyaralnak ahova csak a szivuk vagyik. van mar koztuk aki igy el. :)

ez nekem is tetszik :)

nem vagyok hajlando eletem vegeig dolgozni.

mondjuk en korabbi korhatart adtam magamnak.

2013. márc. 15. 10:31
 22/31 anonim ***** válasza:
55%

hallod te nagyon ritka idegesítő alak vagy bakkker...szörnyű


megvett téged kilóra :D

2013. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy későn kapcsoltál.

Már rég megvett.


Rácáfoltál ezzel arra hogy értelmiségi vagy.


Nehéz feladat lesz eltűnnöd előle, mert megengedheti magának, hogy magánnyomozót fogad. Mondjuk, sz már nagyon beteg dolog volna.

2013. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

nem vett meg kilora mert semmit nem kaptam tole xD

es imadom amikor olyanok mondjak ezt akiknel valoszinuleg magam joval tehetosebb vagyok; nem veletlenul sikerult ebbe a tarsasagba keverednem.


amugy "baratok" maradunk de fenntartassal kezelem a neki atadott informaciokat :) vesztett a tekintelyebol a szememben. az uj ferfi meg majd ir ha akar en nem futok senki utan :)

2013. márc. 15. 22:35
 25/31 anonim ***** válasza:

gondolkodtál már h ki a fa*szt érdekel ez a sok sza*rság ?:D

nincsenek barátaid akikkel megoszt ezt a sok fszságot? mondjuk hogy lennének neked ... magadba beszéled a hülyeségeket h mit hogy csinálnál meg mi a szitu :D... meg h téged mennyire nem érdekel. de leírsz róla 20 odalt.


Neked pszcihológus kéne mert innen látom h zakkant vagy.Vagy egy doboz xanax de egyszerre ha kérhetem.Meg még igyál is rá.ez a jó tanácsom :D


meg még ilyet leír ez: "értelmiség vagyok" hahaha a f*aszt vagy te értelmiség :D Azon nem is moslyogtam az már fel háborított fojjjj!!! :D idióta...

2013. márc. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

hat cica ketlem hogy a neuroanatomia lenne a fo erdeklodesi korod.


engem a ficko nem erdekel. mar.

maga a szitu igenis.


ha teged meg nem erdekel ez az egesz akkor minek irsz dragasagom?

es ilyeneket nem mondok a "barataimnak" amiota kicsit megszaladt a szeker nem igazan kedvelnek szoval valamelyest jol mondod nincsenek nagyon barataim.

es olvastad mar az oldal szlogenjet? remelem sikerult mar kiboknie a pici szemed valamikor de ha nem akkor nezd meg a fejlecet - tudod ott fent :)

2013. márc. 16. 02:13
 27/31 anonim válasza:
Én azt tanácsolom játsz vele egy kicsit, húzd az agyát a csókának, hogy kiderüljön mi is amit igazán akar tőled,és húzd le a csókát. Vetess magadnak 1-2 lakást, nyitass vele magadnak 1 éttermet,vetess vele 1 luxus autót a nevedre , utána meg lépj le ! :)
2013. márc. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"es imadom amikor olyanok mondjak ezt akiknel valoszinuleg magam joval tehetosebb vagyok; nem veletlenul sikerult ebbe a tarsasagba keverednem"


B'szki, pont magad írtad le nem egy hozzászólásodban, hogy megvett! Te nem értelmiségi vagy, hanem idióta.

Tehetős sem vagy, mert ha az lennél, ismernéd az ottani "játékszabályokat", simán levennéd, ki játssza meg magát.

A luxusk*rvák is hozzád hasonló módon kerülnek ebbe a társaságba - és örülj, hogy finom voltam.

2013. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

hanyadikban irtam hogy megvett cica?


amugy nyugodj meg intezem. :)

csoro idiota...

2013. márc. 19. 20:29
 30/31 anonim ***** válasza:

Nekem tudod mi az egyik érdeklődési köröm?: társas kapcsolatok. :D neked is ajánlom egyébként.eheheh


bármibe fogadtam volna h neked nincsenek.nekem elég sok van és nem is ismerek olyat akinek ne lennének .:/


hidd el megvan az okuk hogy miért nem kedvelnek és nem a "pénzed" az :D


miért irtam ide? hát mert megtetszett a kérdés "stílusa" meg látszik, hogy úgy írod minden sorod mint aki már nagyon rég nem beszélt senkivel mélyebb témákról.na meg megmosolyogtam :)



"ha nincsenek barátaid akiktől tanácsot kérj, akkor" .....jaj ez egy másik szlogen.


"amit máshol nem mertél itt megkérdezheted" :) (nem mertél..persze...nem mertél..:DD)

2013. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!