Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerited miert hiszi par gazdag pasi hogy a penz a minden? Hogy barkit megvehet rajta? Miert nem esik le nekik tapasztalatbol hogy azert maganyosak mert s*ggfejek?

Figyelt kérdés

Szerintem mert sose mond nekik senki se igazat. Maguktol meg tul egoista gyok.rek hogy rajojjenek bennuk van a hiba.


Itt van mondjuk T. dollarmilliomos. Maganyos, felesege, gyereke nincs. Es az eletben nem is lesz. Ez a fa.zfej kinezett maganak engen. Hat ossze is kavartam vele mert tok kedves volt, eleinte nem is tudtam hogy ilyen gazdag. Hat rohadtul nem kellett volna. Alapbol hazudott hogy nincs baratnoje aztan el is kuldott a pics.ba. Utana meg amikor egy kozos ismerosunkkel kezdett valami alakulni total verszemet kapott.

Hat nem en voltam aki elkuldte de mindegy.


Amugy meg mar rohadtul nem jon be. Egyaltalan nem jo pasi.

Sztem csak az tetszett benne hogy olyan kedves volt meg elozokeny.

Jah a kezdetekben, aztan kiderult hogy milyen. Persze hogy nincs csaladja. Ilyen emert a franc se akar maga melle meg ha dollarmilliomos is es Hollywoodban lakhatna...


Miert hiszi azt hogy a penzevel barkit megvehet? Mar keszulok a nyaralos, designer vasarlos megvesztegetesekre.

Nemet kell mondanom.


Igazabol nemreg keresett fel ujra.

Es mondtam hogy talalkozhatunk de csak baratilag.

De ku.vara nem fogta fel...


2013. márc. 15. 07:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"csoro idiota..."


Arisztokrata vagyok, és fehér (igen, ezt értsd úgy, hogy nincs közel-keleti vonatkozásom). Plusz ember, ami te nem vagy.

2013. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!