Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy ismerősével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy ismerősével kétértelmű dolgokat írogat, ez normális?

Figyelt kérdés

Facen, publikusban olyanokat ír, mint amit én max a szeretőmnek írnék. Amikor régebben rákérdeztem, azt mondta, hogy régi osztálytárs, és csak viccből húzzák egymást időnként.

Nem tudom, nekem akkor sem esik jól, mert mindig olyan érzésem van, hogy van köztük még valami. Pedig lehet, hogy tényleg nincs. De az én rendes, jó ember párom, miért csinál ilyet? El vagyok keseredve.



2013. márc. 15. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2013. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es, miért? :( Megindokolnád? hogy megnyugodjak.
2013. márc. 15. 21:37
 3/17 anonim ***** válasza:
konkrétan mit ír?mondj egy példát,hogy el tudjuk dönteni
2013. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

megcsal és még nemis titkolja.ejnye szegény asszony

tippek:

-mérgezd meg az urad (tuti nem csinál többet ilyet)

-verd agyon kalapácscsal

-szaggasd meg azt a qurvát

-véletlen lépj be az urad faszbukjába és tilcsd le a ribit :D és mond hogy jaaaaj bocsi véletlen volt ;)

2013. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as, pl, hogy nála maradt az a bugyi, amit a csaj nem talál, meg hogy ha magányos, őneki van ötlete, hogyan lehetne izgalmasabbá tenni az életét...
2013. márc. 15. 21:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Megindokolnám, ha elolvastam volna a kérdés szövegét.
2013. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4-es, remélem csak vicc, és nem komolyan azt gondolod, hogy megcsal :....(


a kalapács jó ötlet, de úgy szeretem ezt a disznót :)

2013. márc. 15. 21:46
 8/17 A kérdező kommentje:
ja, meg a gyerekek is
2013. márc. 15. 21:46
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os, akkor vagy olvasd el, vagy .... :P
2013. márc. 15. 21:47
 10/17 fospuska ***** válasza:
árányom,téged vagy már megcsaltak,vagy még csak most fognak. de a büszkeségem se engedné,hogy a párom célozgasson jobbra-balra. tegye meg,holnaptól lehet egyedülálló a státusza.
2013. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!