Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném mosolygósra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném mosolygósra a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval sok ember megfigyeltem, hogy mikor köszönöm nekik, mosolyognak mellé. Fiú vagyok, és leginkább lányok társaságában figyeltem ezt meg. Nekem is jól esik, mikor mosolyogva köszönnek, biztos viszont is igy lenne ez. De miért nem tudok mosolyogni? Sem akkor, sem szinte semmikor?
2013. márc. 15. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj a bulldogos viccre,nekem bejön.
2013. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert az Addams Family nevelt fel
2013. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tükör előtt gyakorold kb így-

http://www.youtube.com/watch?v=lQkpes3dgzg

2013. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell extra nagy vigyort vágni, elég, ha egy picit (akarattal) széthúzod a sarkad két száját, aztán idővel fog az menni! :)
2013. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért mosolyognak mellé mert kicsit zavarban vannak, de jól esik nekik.

de nem feltétlenül jár együtt a köszöntés a mosolyogással.

én pl nem mosolyogok a munkahelyemen amikor köszöntöm a portást. (eléggé félreérthető lenne)

2013. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó. Lehet :D
2013. márc. 15. 23:21
 7/7 A kérdező kommentje:
bár én is úgy gondoltam, hogy természetesen arra mosolygok, aki szimpatikus
2013. márc. 15. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!