Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti, hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük, hogy a tegnapi napot együtt töltjük, mindkettőnknek volt egy kis elintézni valója dél előtt de megbeszéltünk egy konkrét időpontot, hogy otthon ekkor és ekkora találkozunk, mikor utoljára beszéltünk a megbeszélt időpont előtt 1 órával, hogy fél óra múlva elindul. ( Egy barátjánál volt, aki nem tud a mi kettőnk kapcsolatáról, személyes dolgok miatt, ezt támogatom is)Aztán elkezdtem hívni, mikor más 1 órája nem volt sehol, semmi reakció, se válasz, telefon kinyomás, kikapcsolás, visszakapcsolás, majd egy sms-hogy most nem érek rá..megijedtem, el sem tudtam képzelni mi történhetett, hisz mindig beavatjuk a másikat..majd 5 óra várakozás után, elindultam ehet a baráthoz, hogy most már nem érdekel, mikor felhívott és találkoztunk nem messze a barát lakásától, és hogy ők csak beszélgettek, és kicsit elhúzodott, azért nem vette fel, mert akkor lebuktunk volna, azért nem is írt bövebben az sms-ben sem..és igazából még ő volt megsértődve hogy én miért mentem oda, és most mit balhézok? Nagyon rosszul esett, egyrészt mert aggódtam, mástrészt meg irtó nagy baleknak éreztem magam, hogy hagyom, hogy ezt megtegyék velem..én nem tartom normálisnak, hogy egy férfi nem tud egy tiszteséges sms-t küldeni,vagy egy mondatban nem tudja elmondani, hogy megnyugtasson, vagy ezt csak én fújom fel ennyire? Ti hogy állnátok ehhez?
2013. márc. 16. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy állnék hozzá, hogy vele beszélném meg, nem ide írnék hosszanti rizsát. Semmi értelme.
2013. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na,állj,az a haverja miért nem tud a kapcsolatotokról? lehet,hogy épp partiba vágtak egy csajt...ekkora titkolózást
2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felfújtad a dolgot,szerintem nem kellett volna odamenned... bár igaz szemétség amit ő is csinált.
2013. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!