Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meg akar változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akar változtatni engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a párom gyökeresen meg akar engem változtatni, olyan 13-14 éves korom óta nézek, néztem animéket, kezdtem el japán zenét hallgatni.


Azt hiszi hogy az exem miatti részét törlölné ezzel a múltamnak, ám nem!

Hiszen akkor még nem is ismertem.



Már a nemlétező micsodám is tele van azzal, hogy gyökeresen meg akar engem változtatni a párom, akibe szerelmes vagyok.


Ő meg az agyamra megy a zs. zenékkel, (én bezzeg nem halgattatok vele se japán, se koreai se egyéb zenéket), amúgy van közös zenei izlésünk is.

Szóval a zs. zenéket gyakran hallgatja előttem is, és még énekelte is nem egyszer. Nekem nem tetszik, kértem hogy ne.De ő meg engem akar megváltoztani. Mégpedig a tinédzser éveimet.


2013. márc. 17. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt így mond el neki is és meglesz oldva a probléma
2013. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

De mért nem szeret úgy ahogy vagy?!

Nem is értem, ízlések és pofonok..

Semmiképpen ne változz az Ő kedvéért :))

2013. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

milyen az a zs. zene?

Amúgy ne hagyd magad megváltoztatni. Sajnos ő nem téged szeret, hanem csak a tested, azon kívül pedig mindent megváltoztatna, ami te vagy.

2013. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát sajnos kétlem, azt mondja telefonba hogy ha nem hallgatom meg akkor szakít velem (19F) és engem meg se akar hallgatni, nem akar elfogadni olyannak amilyen vagyok.


én sosem kértem hogy felejtse el, ne hallgassa a zs. zenét, csupán az, hogy ne akkor hallgassa amikor én ott vagyok vele.


am az énekhangját szeretem <3

2013. márc. 17. 15:00
 5/16 A kérdező kommentje:
zs.? ó a vége, találd ki
2013. márc. 17. 15:00
 6/16 anonim ***** válasza:
zsidó:D:D:D
2013. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez a különbség köztetek. Te elfogadod, amit ő kedvel, mert szereted őt.

Ő nem fogadja el, amit te szeretsz, vajon miért?

2013. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts vele... Hülye dolognak tartom az ő részéről, hogy zenén képes vitatkozni, és nem képes magányában hallgatni azokat, amik csak neki tetszenek. De azért te se vagy százas, hogy eltűröd :P
2013. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de az elég gáz, hogy valaki nem olyannak szeret, amilyen vagy és elvárja, hogy legyél hűtlen a saját egyéniségedhez. De te futsz százason, ha ezt elviseled. Én nem hallgatok mainstream zenét, semmiféle mai divatos tücctüccöt, rockot hallgatok alapvetően, de folyamatosan keresem a jazz, progresszív, ragtime..stb irányzatokat, a zene a mindenem. Páromnak esze ágában sincs elvárni, hogy ne érdekeljen az ilyesmi, pedig őt abszolút hidegen hagyja az ilyesmi. Nem szeret téged ez a faszi, ez biztos, de szerintem te sem őt, mert nem bírod elviselni az ő zenéit.
2013. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Miért ha a te párod diszkót és tuc-tucot szeretne, akkor te rögtön csak azt hallgatnád és amit te szerettél azt mind kidobnád? még a fejedből is?


szeretem őt és ehhez neked nincs közöd

2013. márc. 17. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!