Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát elég hosszú a sztori de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát elég hosszú a sztori de szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Szóval,2 éve vagyunk együtt,és az utóbbi időben,mivel ő munkanélkülivé vált,jöttek a gondok,semmire nem volt pénz, és ez egyre jobban a kapcsolatunk rovására ment.Majd egy éjszaka ahol elég sokat ittunk,bevallotta h nem érez már úgy mint rég, pont ezek a dolgok miatt,mert tönkretették a kapcsolatot.Igaza volt, vmi elromlott.De nem akar szakítani, neki csak időre van szüksége.Nos,ez aug.22.én történt.Én nem kerestem.És bármit tettem ő mindenen felhúzta magát,és ezáltal nem is keresett.pedi gnem tettem smemi rosszat(elmentem bulizni, meg az exnek elmeséltem a dolgokat).Azóta fel sem hívott,kb 3 smst váltottunk,még idő kell neki(1 hete írta),de hiányzom.Nagyon szerelmesek voltunk, én még szeretem, és szívem szerint várnék rá, de ez a bizonytalanság megőrjít. Kiírja msnre h hiányzom, meg h lenne miről beszélgetni, de mégsem lép. Pl egy szórakozóhelyre direkt azért nem jött el mert én ott voltam. Pedig nem ártottam neki semmit. Azok a válaszok légyszi kíméljenek h csak nem meri kimondani, mert ez nem igaz. Nem tudja mi lenne neki a legjobb. Várjak még rá vagy menjek ki a cuccaimért és zárjam le a dolgot?köszi akik végigolvasták. én 23 ő 24 éves.
2009. szept. 15. 22:22
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit, h lányok, ti meddig bírnátok ezt?
2009. szept. 15. 22:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Ki a lány ki a fiú a sztoriban?

Én speciel alapból ellenzem a kapcsolattartást is az exxel, de hogy a párkapcsolati problémákat 6 milliárd ember közül pont vele kellett megbeszélni az mindenképp rossz ötlet volt. Ez amúgy lányra vallana, de az időkérés is, szóval tényleg nem vágom ki kicsoda. Az biztos hogy egy kihűlt kapcsolatot nem nagyon lehet feltámasztani, legfeljebb el lehet húzni a döglődését.

28/F

2009. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha két ember szereti egymást,akkor a szegénységben is kitart egymás mellett.És te nem szereted a párod.Ha szeretnéd,nem tudnál elmenni bulizni sem az exednek panaszkodni.Azon pedig ne csodálkozz,hogy nem ment el szórakozni oda,ahol te ott voltál.Ezért írja,hogy lenne miről beszélgetni.De gondolom,hogy nem látja értelmét.Ha neked fontosabb a bulizás,mint a kapcsolatotok,akkor miről kellene beszélgetnetek?Nem ártana megkomolyodnod,ha komoly kapcsolatot akarsz valakivel.Így csak sodródni fogsz egyik pasitól a másikig.
2009. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Attól h ő időt kért attól szerintem én elmehetek bulizni. Ő is megtette most szombaton. Az exxel meg nagyon jóba vagyok mind a mai napig dumáltunk és ennyi.
2009. szept. 15. 23:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah és utolsónak..komolyan gondolom a kapcsolatot. de attól h ő idpt kért attól nem kell szerintem a seggemen ülni itthon és várni, amire ő dönt.
2009. szept. 15. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is mondtam hogy nem mehetsz el bulizni, azt mondtam a nőkre jellemző inkább hogy "időre van szükségük". Az meg hogy az exel jóban vagy a te dolgod. BÁRMI mást megbeszélhettek. Nekem mint pasinak azt adja át ez a sztori, hogy beütött egy párkapcsolati probléma te pedig azonnal megosztod ezt, nem a barátnőiddel, nem velünk anonim netsenkikkel, nem anyukáddal(testvéreddel, stb) hanem az exeddel. Ezt egyik pasi sem viselné jól. Gyakorlatilag azonnal leadtad a drótot a konkurenciának hogy hamarosan szabad leszel. (mondom, biztos angyali jófej srác, de akkor is ez jön át nekem)

Egyébként tud bárki olyan esetről ahol az egyik félnek "időre volt szüksége" és utána még rendbejött a kapcsolat?

Én ilyenről még nem hallottam.

2009. szept. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én hallottam már pár esetről:) na mind1 itt az a lényeg h várjak még, vagy esetleg lépjek h nekem ez így nem megy? mert mindennap más jelet ad, legtöbbször h hiányzom és h beszélni akar, máskor meg semmit. És ez kicsit kikészíti az embert.
2009. szept. 16. 00:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ez az időkérés mostanában nem ennyit takar. Általában az szokott lenni hogy kér egy kis időt mert nem tudja meg stb... közben meg elkezd flörtölni, ismerkedni más lányokkal/fiúkkal és ha talál olyat akivel jobban ellene akkor az aktuális emberkének lapát van. De sokan vannak akik így éreznek hogy más kell nekik, de nem merik feldobni a biztosat. Mondjuk igaz ez általában lányokra jellemző.


A kérdésre válaszolva: Én biztos nem folytatnám így a kapcsolatot mert nagyon esélyes hogy te csak egy biztos pont vagy aki repül ha jön egy másik lány. Szomorú de szerintem ez így van.

Tartalék meg szerintem te sem szeretnél lenni:)

2009. szept. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szünet? ez a leggázabb, ami egy kapcsolatban történhet.. én ha belegondolok, hogy pl a pasim elmegy szórakozni.. közben megismer 1-2 lányt.. elcsattan egy-egy csók, esetleg több is, hiszen jelenleg szabad.. nekem utána nem lenne hozzá gusztusom. :D

én volt pasimmal pont azért szakítottam, mert szünetet kért. pofám röhögtem, és mondtam neki, hogy lehet menni... :)

2009. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!