Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a megfelelő úton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megfelelő úton haladunk?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal én 20 éves vagyok ő 25, most akadt lehetőségünk összeköltözni. És most hogy sokat beszélünk a jövőnkről úgyérzem ő egészen mást vár ettől az összeköltözéstől. Én szeretném ha szép lassan közelednénk a családalapításhoz, ő pedig "tökéletes, egyedül elleszek, te meg itt leszel hogy takaríts" formán áll hozzá bárhogyis nézem. Kell így bármit is várnom tőle, akár most akár később?

2013. márc. 17. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nos,ha nem akar gyereket az nem feltétlen probléma,még fiatalok vagytok.De,ha jó a kapcsolatotok ezt mind meg kéne beszélnetek.Minden kapcsolat kulcsa a beszélgetés.Ha te csak azért kellesz neki,hogy takaríts az régen rossz,de ebbe a részbe nem ásnám bele magam,mert a rövid írásodból nem lehet ítélkezni.
2013. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon várom hogy családotalapítsunk és ő mindig azt mondja, hogy majd ha eljött az ideje. Nem egy csitri vagyok aki macskát akar és ezzel a szöveggel le lehet koptatni. :(
2013. márc. 17. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akar gyereket, az már komoly gond. Most vagytok a legjobb korban a családalapításhoz. Arra nem lehet építeni, hogy majd később akar gyereket.

Mielőtt összeköltözöl vele, tisztázzátok hogy közösen kezelitek a pénzetek, ki milyen házimunkát végez, és mikor akartok összeházasodni. Ha ebben nem gondolkodtok egyformán, akkor nincs értelme összeköltözni.

2013. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vállalkozóként más adozást kell válasszak ha babát tervezünk, hogy kapjak aránylag normálisan gyest. Megkérdeztem így mégis hogy irassam majd át magam egy vagy 1,5 évvel előre ha semmit nem mond. Erre mit ír konkrétum helyett? hogy majd szól ha irassam át. Jogom van tudni a jövőmről...
2013. márc. 17. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

20 évesen szülni szeretnél? nyugtass meg, h nem. bőven ráérsz még. mi is 4éve vagyunk együtt a párommal, illetve kb. a kapcsolatunk kezdete óta együtt élünk, de úgy érzem, h nem hajt a tatár, nem árt, ha kicsit idősebb fejjel vágunk bele a nagy feladatba.


mielőtt gyereket szülsz, éljetek együtt még legalább 4 évet, belefér az idődbe, még az övébe is bőven.

ha nem működik, akkor könnyes búcsú, mindenki megy a maga útján. viszont ha családalapítás után jöttök rá, nem stimmelnek a dolgok köztetek, akkor el lett tolva egy ártatlan élet.

2013. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnék még most:) köszönöm a válaszokat:) mindenkinek ment a zöld mancs!
2013. márc. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!