Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtem rövid idővel azelőtt mielőtt kimentem külföldre egy félévre. Nagyon szerelmesek lettünk egymásba, pedig tudtam hogy nekem ki kell mennem, nem volt más lehetőségem. Mialatt külföldön voltam, tartottuk a kapcsolatot és naponta órákat beszélgettünk, de egy idő után jött a féltékenykedés, a viták és lassan elkopott a dolog. Időközben elkezdett találkozgatni egy másik sráccal, majd egyre kevesebbet beszéltünk és végül rájöttem, hogy elhagyott másért. Azóta a srácnál lakik és még mindig együtt vannak. Én hazajöttem azóta és újból találkozgatunk. A lány megpróbál hűvösen viselkedni velem bármilyen bókomra, közeledésemre, de ugyanakkor érdeklődik is felőlem... Én nagyon szerelmes vagyok belé még mindig és nem tudom érdemes-e küzdenem érte még... a barátaim szerint hagynom kéne a fenébe és más csajok után menni. Próbáltam azt is, de nekem viszont ő kell. Kérdés, hogy ezt a hosszú időt amit nem velem töltött hanem mással vajon el lehet-e felejteni, a múltat pedig újra lehet-e élni hogy minden ugyanúgy legyen köztünk mint mielőtt kimentem. Vagy végérvényesen "barát" lettem, és még ha sikerülne is vele összejönnöm, el tudnám-e felejteni hogy otthagyott másért már egyszer?

Ti mit tennétek?



2013. márc. 17. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd a csajt, ő már továbblépett
2013. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fospuska ***** válasza:
hagynám. küzdeni lehet,de te minden tőled telhetőt megtettél. mondd meg neki,hogy mit érzel,meg azt is,hogy addig ne is keressen,amíg a másik palival van. aztán ha tiszta a lap és még mindig úgy gondolja,lehet róla szó.
2013. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1! tök igaza van,

mással van együtt, már akkor tovább lépett mikor kint voltál

lépjéé tovább N

2013. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudja hogy még mindig szeretem és néha olyan mint aki ő is elmereng. Nem beszéltünk sokáig mert haragudtam rá, de amikor ismét elkezdtünk beszélni elmondta hogy mennyire hiányoztam neki.. túl sok idő telt el, de mondom, még mindig szeretem és hiszek abban, hogy ha kitartok akkor előbb-utóbb az enyém lesz ismét.

Ezt a fajta kitartást értékelik a csajok, nem?

2013. márc. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!