Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vagyok én? Női tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyok én? Női tulajdonságokkal kotyvasztott F? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rettentően szégyenlem amit most kérdezek, máshol fel sem tehetném. Legyen elég annyi, hogy 20 felett vok már. Meggyőződésem, hogy tényleg fiú vok. A szexuális beállítottságom csakis a nők iránt él nem is kicsit! Gyerekkoromban meg most is. Az érdeklődési köröm is fiús. Kocka vagyok, tolom ezerrel a FPS-s játékokat, a grafika (multimédia), programozás, érdekesnek találom az elektronikát is (már amennyire a matek tudásom engedi ezt), legyen elég ennyi. Viszont eddig nem volt senkim. Mi itt a gond? A csajoktól nem azt várom el, amit egy férfi általában. Nekem nem kellenek a bomba nők, oké szépek, de nem fognak meg érzelmileg. Aranyos, szerény, visszafogott csajokhoz vonzódom. Valamint nagyon kötődős vok érzelmileg. Ha lenne valakim igenis elvárnám hogy törődjön, foglalkozzon velem, és szeressen. Igen elvárom hogy egy csaj igazán szeressen. Mindezt megkapná tőlem szintúgy, de elvárnám hogy viszonozza is. Nagyon nehezen tudok szerelmes lenni, de voltam már, és tudom milyen jó. De nem érzem magam erősnek. Valamiért nekem fura dolgok hiányoznak. Hogy odabújhassak egy csajhoz, hogy eldédelgessen, hogy érezzem magam biztonságban, és a legfurább sokszor az hiányzik, hogy ő legyen az erősebb, dominánsabb. Magyarul a baráton, szerelmen, lelkitárson kívül keresem mindig az anyát is. Nem tudom magamat hova tenni. Mindig olyan megjegyzéseket kapok, hogy aranyos vok. És tudom ez nem jó. Meg szeretnek panaszkodni, lelkizni, annyira elnyertem már nem 1 csaj bizalmát, hogy azt haverok tutira nem. Vagyis lelki szemetesládának érzem magam. Röviden tehát ahogyan az az írásból is látszik, szexuális értelemben nők érdekelnek, lelkileg megy nagyon érzelmes vok, nagyon szeretigényes. Sajnos nem tudom mi vagyok. Félreértés ne essék, totál undoeítónak találom a férfi férfival, meg a biszexualitást is, szóval minden rendellenes vonzódást. Csak azt tudom hogy nagyon szexelhetnékem van egy aranyos csajjal, annak minden porcikájával, de a szeretet is nagyon hiányzik, túlságosan is amennyire nem kéne. Amikor adódott 1x-2x szituáció, hogy megtörténhetett volna az aktus, már szinte remegtem, hogy húúú de leteperném ezt a csajt. De valami mindig visszafogott, hogy szeretném az igazival elveszíteni. (egy F)

2013. márc. 18. 03:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ui: Ha ez egy köztudott betegség, amiről nem tudok, és van neve, akkor aki el tud látni bővebb infóval, azt nagyon megköszönném.
2013. márc. 18. 03:10
 2/15 anonim ***** válasza:
Végül is azon kívül, hogy éppen nincs senkid mi a a bajod?
2013. márc. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem érzem magam erős talpraesett férfinak, úgy érzem én szorulok a védelemre, támogatásra, nem szeretem a macsó dolgokat, mindig meghúzom magam. Ez az egyik fő problémám amiért szégyenlek csajjal lenni. Hiányzik belőlem az a f*****j aki miatt lehetne idegeskedni, hogy majd megcsalja a párját, stb. Nagyon nem szeretek veszekedni sem, meg akit megszeretek, attól nagyon nehezen tudok elszakadni érzelmileg.
2013. márc. 18. 03:14
 4/15 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem nem betegség. Semmi köze ahhoz. Te egy érzelmekkel túlfűtött férfi vagy, ami nem baj. Sok nő erre bukik.
2013. márc. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyan mintha testileg 100% férfi lennék, de érzelmileg többnyire nőies. De ez vagyok én, tényleg nem 1 csaj mondta már, hogy én egy nagyon érzelmes fiú vok.
2013. márc. 18. 03:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem mi a bajod. Semmi gond ezzel, majd összehoz a sors egy olyan lánnyal aki pont téged keres. De ehhez neked is keresned kell őt!
2013. márc. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Transznemű vagy. Férfi testben egy leszbikus női lélekkel.
2013. márc. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak tudatosítanod kellene magadban, hogy férfinak érzed magad. Férfiasság belülről fakad, nem mindenféle sztereotípiában. Szerintem egy nő sem szeretne pótmama lenni és a kapcsolatban szeretnénk megélni a nőiességet, ami egy férfival lehetséges. Csak tőled függ hogy érzed magad ès minek tartod.

Ha ezen tudnál javítani szerintem ideális társ lehetnél.


21/N

2013. márc. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia, nem kaptad meg anyukádtól azokat a dolgokat, amik járnak egy gyereknek. Ezért aztán a párkapcsolatból próbálod meg pótolni. Evvel nem vagy egyedül, a legtöbb embernek így van sajnos, csak nem tudatosak rá.

Eleinte nem baj, de mire középkorú leszel, már jó volna ezeket a hiányérzeteket meggyógyítanod Magadban, mert egy párkapcsolat, szerelmi kapcsolat csak egyenrangú verzióban kielégítő, az alárendelt amit érez a domináns iránt, az nem szeretet ugyanis és viszont sem...

És egyre többen tudatosak rá, hogy ezeket a nemszerelmi érzéseket ne fogadják el az udvarlótól.

2013. márc. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Amikor adódott 1x-2x szituáció, hogy megtörténhetett volna az aktus, már szinte remegtem, hogy húúú de leteperném ezt a csajt. De valami mindig visszafogott, hogy szeretném az igazival elveszíteni. (egy F)"


Jó, és mitől érezted úgy, hogy ő nem az igazi?

2013. márc. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!