Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy úgy szeressen mit régen?

Figyelt kérdés

Vannak voltak gondjaik az utóbbi időben olyan se veled se nélküled,de én vele akarok lenni.

Azt mondta hogy még vissza szerezhetem a régi szerelmét de hogyan?


2013. márc. 18. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mar soha nem jon vissza.

Lehet tovabb kellene lepned.

2013. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baccardi01 ***** válasza:
Sajnos azt kel, hogy mondjam, nem lesz már soha olyan mint korábban. :/ Akármit csinálsz.
2013. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kryly válasza:
Szerintem szerethet ugyan úgy mint régen. Viszont ugyan olyan nem feltétlen lesz a kapcsolatotok,valami változni fog ha apró dolog is de lehet radikálisan más lesz. kicsit magatokba kell méjednetek és elbeszélgetni mi volt az oka annak hogy ide eljutottatok. Meglehet oldani míg szeretitek egymást (ha akár szünetre kerül is a sor)Viszont sose erőlködj az úgyse vezet sehova. Felkel ismerned azt h miben hibáztál mi az ami nem jó benned és azt h tudsz e változtatni illetve ő hajlandó e változtatni. Ha ez nem megy akkor előbb utóbb ismét ugyan ezt a kérdést teszed fel,ha viszsa is jö naz érzés
2013. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimmm ***** válasza:

Erről az jut eszembe, hogy:

-Mindig így fogsz szeretni?

-Igen, csak nem mindig téged.


Szomorú tény de ez van.

2013. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne törjétek már le az ambícióit szegénynek!

Igenis lehetséges! Sokaknak sikerült már. Sőt nem egyszer százszor jobb lett a kapcsolat mint előtte volt! Na erre varrjatok gombot...

Nem kell negatívkodni, meg kell próbálni!!

Én is ebben a cipőben járok. Csak mi sajnos szakitottunk is. De vissza fogom szerezni Őt is és a szerelmét is. Lehetséges újra magadba bolondítani, ha erre ő esélyt ad. Ha a találkozástól is elzárkózik akkor viszont sajnos tényleg el kell felejteni. Ha nem ad esélyt nem tudsz mit tenni. De ha rendszeresen beszéltek, találkoztok akkor meg lehet próbálni addig van esélye a dolognak. Remélem összejön, drukkolok!

2013. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A viselkedésem változtatnod kell, Neked kell alkalmazkodnod idomulni, kompromisszumot kötni mert különben ugyanott köttök ki ahol eddig..

Vedd elő a régi énedet. Azt amibe egykor beleszeretett. Tedd félre a negativ, aggályoskodó, hisztis, veszekedős, elégedetlen gondolatokat ha megfordul a fejedben ne mondd ki. Ügyelj a szavaidra. Kedves légy, mosolygós, elfogadó. Féltékenykedni, elszámoltatni tilos. Mindent tilos ami NEGATIV. Olyannak kell lenned mint annak idején a randevúitokon. Mutasd ki a szeretet mindenféle módon (simogatás, puszi, ölelés, ajándékok stb..)

Éreztesd vele, hogy fontos. Hogy felnézel rá, tiszteled, becsülöd és szereted. Tudok ajánlani két jó ebook-ot ha érdekel. Adam Joyrider könyvei. A visszaszerzem az Exem c. könyben ajánlotta őket én most ezt olvasom és nagyon sok dologra, hibára rájöttem. Ha tudod mi a baja a párodnak, miből adódnak a veszekedések akkor azokat hagyd el teljesen!! NEked kell változtatnod, őt erre most nem lehet rávenni. Majd ha visszatérnek, megerősödnek az érzései akkor meg lehet kérni(!) pár dologra, amibe ő tud segiteni de éreznie kell a változást igy esélyed nincs őt megváltoztatni még, egyenlőre csak magad körüli dolgok változtatásával juthatsz előbbre.

2013. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van esélyed visszaszerezni a szerelmét. Bizonyítanod kell, nagyon sokat. Fogjunk össze mert nekem is azt kell :)

Ugyanabban a helyzetben vagyunk. Bár nem ismerem a viszonyotokat, szerintem nem annyira gáz mint a miénk :( Engem kicsit meg is utált de a lelke mélyén szeret csak hülye voltam és nagyon mélyen megbántottam. Ezt kell visszaforditani szép lassan. Nem lesz könnyü de nekem ő kell. Neked meg a Te párod. Fogjunk össze :)

2013. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok.
2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!