Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 14 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 14 évesen nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Külsőmre kaptam már pozitív megjegyzéseket (bár kissé pocakos vagyok 175cm 74kg), sok brátom (nő nemű is) is van és aktív szociális életet élek de egyszerűen egy csajse volt. Vagy ezt eröltetni kéne kicsit? Én úgy gondoltam hogy ez természetesen magától jön de nem és még nem tetszett egy csaj se annyira hogy kezdeményezzek de amikor meglátok egy párt akkor eléggé vágyakozok eziránt. Szexuális életet is szívesen élnék (persze nem 1 éjszakásokat). Vagy még korai?

Talán még éretlen vagyok ilyen téren? Vagy a súlyom a gond?



2013. márc. 18. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ráérsz még.
2013. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 évesen mi a fenét akarsz te még szexuális életet élni? Élvezd az életet, ha lesz barátnőd lesznek kötötségeid. 14 évesen még nem kellene ilyen kötöségekkel élni...
2013. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NEM GÁZ! Inkább legyen később egy normális kapcsolatod, mint korán egy vagy sok rossz kapcsolat, amit csak azért kötsz, hogy legyen végre valakid. Nem érdemes, eléggé tönkre tudja vágni az életet.
2013. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEM gáz.

Csak azért ne járj valakivel mert az menő.. hanem mert szereted.. és igen jön majd.. meg fogod érezni, hogy mikor vagy szerelmes..és tudni fogod mik a "teendőid.."

14/l

2013. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már feleséged és gyereked lehetne!


De komolyan, nem gáz. Úgy értem, férfiak és nők szoktak párkapcsolatokat kezdeményezni, nem fiúk és lányok.

2013. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 3as válaszólótól kérdezném hogy neki volt e már ilyen? Amúgy az összes válasz hasznos, köszi!
2013. márc. 18. 14:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem a 3.at hanem a 4.et kérdezem, a 14/L-t.
2013. márc. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!