Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik/csajok ti megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/csajok ti megtudnátok csalni a párotokat azzal a tudattal hogy soha nem tudná meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2013. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én tudok egy olyanról aki megcsalta a barátnőjét megkérte a kezét és utánna úgy gondolta el kell rontania a szép pillanatot és állítólagos megbánásból most mondta el neki hogy megcsalta szerintem undorító
2013. márc. 18. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem vagyok gerinctelen féreg!
2013. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor sem tenném ha engedélyt adna rá. Én olyan ember vagyok aki nem tudná megtenni. A barátnőm egy ritka jó nő, nagyon szeretem, nagyon kedves velem, én meg ugye nem vagyok egy bomba pasi és én baromira megbecsülöm a kapcsoltunkat, már ezzel a tudattal sem tudnám őt megcsalni.
2013. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem megcsaltak, egyáltalán nem számítottam rá. Sok éves kapcsolatban.

Ennél szarabb érzést nem sokat tudok elképzelni. Azt tudom, hogy többet nem fogok bízni senkiben sem így, mint benne.

2013. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lett volna rá lehetőségem, de valahogy mégsem tettem meg soha. Ebben csak az a furcsa, hogy fantáziálni viszont szeretek másokról, meg sokszor úgy érzem, hogy simán képes lennék rá. De eddig még szerencsére nem vitt rá a lélek.

19/L

2013. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha az életben! Mert, ha valaki megcsalja a szerelmét egyszer az meg csalja többször is! Mivel én egyenes ember vagyok így nem tenném meg, hanem véget vetnék a kapcsolatnak, mert aki megcsal valakit az már nem is szereti a másikat! Csak általában magának sem valja be!
2013. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én sem tudnám a páromat megcsalni mindennél jobban szeretem és annál jobban tisztelem hogy ezt meg tegyem vele. csak hát sokan azon az elven vannak hogy azért csalják meg a másikat mert hogy elcsábította :/
2013. márc. 18. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
ezer lehetőségem lenne rá,de ugyan már...minek kapcsolat,ha félre akarunk k*rni??
2013. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs párom most,de nem tudnám soha. Annyira komolyan veszem a kapcsolatokat,hogy ha can valakim,néha még a fiú haverjaimmal is tartok egy bizonyos távolságot(pl kevesebb félreérthető megjegyzés,vagy nem megyek kettesben egyikkel se sehova) néha mondják,hogy ilyenkor teljesen megváltozom,de nekem nem megy,hogy járok valakivel,aztán más srácokat ölelgetek meg hülyéskedem velük olyan szinten.:)

16/L

2013. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!