Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért hazugnak ítélnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért hazugnak ítélnétek a párotokat? Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés

barátommal 1,5hónapja járunk.

Beszélgettünk korábban az exekről, ő elmondta hogy egyikkel sem beszél, le vannak törölve neki, és amugy nem volt komoly kapcsolata max 4hónaposak. Amugy egyik csajt se vitte haza bemutatni.


Nekem eddig 2 komoly kapcsolatom volt, mindkettőbe állandó volt a hazudozás, bekavart az ex, megcsalás lett a vége, szóval végül kiadtam a srácok útját. Emiatt bizalmatlan is vagyok.


Most felhozódott az "exxel való barátság" téma, és barátom mondta, hogy az egyik régi csajjal nincs rosszba, nem váltak el haraggal. (Csak ennyit mesélt) Azt mondta, csak én érdeklem, és szeretné hogy higgyek neki.

De a régi félelmek bennem vannak. Például ezt is hazugságnak bélyegeztem, hogy nem haragszik a csajra, és nincsenek rosszban, és mégis le van törölve neki közösségiről. Most akkor vajon mégsincs letörölve neki? most vajon mi az igazság??? Ergo: KAMUZIK???

Mivan, ha átvág, mint az exem és megcsal vagy hazudik???

Nagyon féltékeny vagyok. Úgy érzem az eddigi kicsiny bizalmam már most megingott, mert nem tudom mit higgyek.


A másik, szeretne bemutatni az egyik régi lány haverjának (SOSEM JÁRTak!!!)mert jóban van a csajjal, és szeretné ha megismernénk egymást. De félek, lehet hogy érez a csaj iránt, és csak ezért akar vele találkozni? Az exeimnél is ez volt.


Annyi bennem a félelem, hogy bár szeretem, inkább most dobbantok, mint hogy csalódjak.


2013. márc. 2. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:

tudom, sokan ki fogtok cikizni...hogy jobb is így a pasinak... de nekem ez fáj.


Az előző kapcsolataim nagyon földhöz vágtak. Betegesen félek a hazugságtól, de ebben a kapcsolatomban éppen ezért sem voltam hisztis, mert féltem hogy emiatt fog kamuzni. Erre tessék... nem adtam okot és szép lassan kijön, hogy csak átver.

Belezúgtam a srácba, és nehéz kiadni így az útját, de inkább megfutamodok, mint hogy még nagyobbat essek pofára.

2013. márc. 2. 22:09
 2/8 anonim válasza:

Nem nevetlek ki. Nekem is a legfontosabb az őszinteség, és ezt közöltem a párommal is, a mostanival, mert az előző kapcsolataim nekem is tele voltak hazugsággal. A mostanival megbeszéltük, hogy bármi történik őszinték leszünk egymással. Voltak huzos helyzetek, csináltunk mind a ketten hülyeségeket, de mindig elmondjuk, és tartjuk magunkat ahhoz, hogy bármi megbocsátható, ha őszinték vagyunk és bánjuk a tetteinket.

3 és fél éve vagyunk együtt.

2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

azt mondja, mindenben őszinte volt velem eddig! És higgyem el, hogy nem olyan, mint az exeim.


Borzalmasan fáj, mert ilyen szerelmes még nem voltam... de kiadtam az útját. Majd túlélem (ezt is)

2013. márc. 2. 22:20
 4/8 anonim válasza:
Sajnálom. De ha tényleg ugy szeret ahogy mondja, nem fogja magát ilyen könnyen lerázni. :) Sok szerencsét a továbbiakban.
2013. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

most beszéltünk telefonon, hallottam, hogy sír vagy sírt.

Azt mondja Ő semmiben sem kamuzott! És nem érti mi bajom, pont hogy őszinte volt mindenben, mert tisztel és sosem bántana meg.

2013. márc. 2. 22:27
 6/8 anonim válasza:
Akkor tartsd meg ami a tied. :) Beszéljétek meg hogy sose fogtok egymásnak. :)
2013. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Durva leszek, de rád ezek szerint nem lehet másképp hatni, ne haragudj meg érte :(

Tiszta hülye vagy, idióta paranoiás. Ennek köszönhetően pedig elmarsz magad mellől egy (vélhetően) normális embert. Egyszer már feltetted ezt a kérdést, de úgy látszik a saját hülyeséged csak eljuttatott odáig, hogy tényleg szakítottál vele.

Most mondd meg őszintén, van ennek értelme?

2013. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy egyszerű eset. Ha nem tanulsz meg bízni, egyedül maradsz. Szakítottál a barátoddal, mert szerinted megcsal vagy meg fog csalni, de legalábbis hazudik. Most őszintén. Mit kellett volna tennie, hogy elhidd, hogy nem csinált semmit? Azért mert már csalódtál, ne a régi barátaidból indulj ki, hanem bízz meg a mostani (volt) barátodba.

Egyébként hány éves vagy?

2013. márc. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!