Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Kicsit eléggé szomorú a dolog.

Figyelt kérdés

Először is elég bonyolult az életem.Egy hétköznapi srác vagyok.Hétköznapi hobikal ,dolgokal.Csak az a bökkenő ,hogy a fociban ,kosárban nem vagyok valami jó ://.Visszont elkeztem testépitésel foglalkozni ami elég jónak tünik és már elég sokat fejlődtem vele.(SZERETEM VOLNA HA MEGISMERNÉTEK A HELYZETEMET)

Térjünk rá a lényegre.Van 1 lány az osztályomba aki nagyon tetszik már régóta próbálok vele kedves lenni az is vagyok ,de néha előjön belőlem amikor a közelében vagyok ,hogy lekezdek vagánykodni leégetni magamat .:S :// vagy fogyatékosnak találhat mert hülyeségeket beszélek ..összevisza.Mikor megérint éppenhogy akkárhol libabőrösleszek tőle..:) És nagyon jó érzés.Órán nem merek ránézni pedig órákig eltudnám nézzni.Van 1 nagyonszép lány aki nagyon kedves velem meg minden és 1 ével fijatalabb nálam ,de én az osztálytársamat még is aranyosabbnak láttom..értitek.Soha senkinek nem mondtam el mit érzek a lány íránt.És ez szerintem így is fog maradni egy jó ídejig.Hisz ugy se járna velem tudom jól :// Most tuti nem ,de pár év mulva talán.Ez vigasztal.Nem fogom feladni harcolni fogok érte az állmaimért mindent meg kell tenni.A helembe ,hogy mutatnátok meg neki ,vagy mit sinálnátok ,hogy lássa mien jó pasi vagy más szóval lássa ,hogy én is vagyok olyan jó ,mint másjópasik??.Nagyon szeretem mikor mosolyog ,és aggóddom érte néha ,de nem mutatom ki ,az az igazság félek kimutatni.:s A helyemben mit tennétek?Mint már mondtam nem vagyok valami nagyszám ,se bunyóba ,se foci ,kosár ,birkózás.A testépités az csak egy dolog .....Mit tehetnék?Ti mit tennétek? 16f


2013. márc. 18. 18:00
 1/7 (g)brigi ***** válasza:
Miért írod, hogy nem járna jól Veled? Miért ne lehetne ebből valami már most? Miért csak pár év múlva?
2013. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom így látom ...
2013. márc. 18. 18:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a sport miatt remélem pár év mulva jobban fogok kinézni meg addig is jópofizok.és talán lehet valami ..most ugy sem kellenék neki az az érézésem ...:/
2013. márc. 18. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt bebeszéled magadnak,hogy nem megy,akkor nem is fog menni!:D
2013. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem ...
2013. márc. 18. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Házi nyuszit nem szoktuk megenni, az csak hobbiállat, csak simogatásra való.
2013. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mond meg neki mit érzel iránta vagy írd le neki papírra valami vers formájában!Nem tudom még, hogy mennyire divat ez az udvarlási forma a mai fiatalok körében, de amikor én voltam 17 nekem az akkori barátom mindig verseket és leveleket írt nekem és nagyon örültem neki!Szivesen olvastam akkor is mikor éppen nem voltunk együtt sőt még szakítás után is kezembe akadt!Ismerned kéne a lányt, hogy milyen tipus!Amúgy szerintem azért égetett magad előtte mert zavarban vagy de ezt ne tedd,mert ezzel tényleg csak saját magadat járatod le!Inkább cikizzenek ki a haverjaid de ha tényleg úgy oda vagy az osztálytársadért ekkor ne hozd a meggondolatlan viselkedéseiddel őt kellemetlen helyzetbe!
2013. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!