Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyszeres evo lettem, egy...

Kenyszeres evo lettem, egy szomoru dolog miatt Hogyan allitsam le magam?

Figyelt kérdés
Szoval tortent velem valami amit nagyon nehezen birok feldolgozni...emiatt..kenyszeres evo lettem soha eletemben..nem ettem sokat..s sportoltam is mindennaposan 1.30 min...DE MOST se sportolni se semmit nem akarok..Kenyszeresen eszek..mar a hasam faj annyit ettem de meg akkor is tomom magam mig a vegen behanyok...Ezt mar nem lehet birni...Mit csinalja hogy lealljak...10 kg-ot hiztam hanem tobbet :(:(
2010. aug. 27. 23:42
 1/4 anonim válasza:
Akkor ne egyél :)
2010. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosi segítség?
2010. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad, hanem igenis kezdj el sportolni és mutasd meg a világnak, hogy nem vagy beszari...
2010. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talan igazatok van....minden egy szemet srac miatt van aki beletiport a lelkivilagomba...en mindig olyan kemeny egyeniseg voltam soha senki nem tudott eltantoritani semmitol...amig megnem ismertem a szerelmet..az elsot ami annyira rossz iranyba fajult...hogy....ez lett belolem...egy kenyszerevo idiota...igazatok van holnaptol...minden mas lesz....megmutatom annak a baromnak hogy nincs szuksegem ra...
2010. aug. 28. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!