Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem őt vagy várjak ameddig ő keres engem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 4 hónapja vagyunk együtt és eddig is voltak veszekedések, de tegnap nagyon összevesztünk és szerinte én "flegma" voltam. Ma találkoztunk de most ő volt flegma. Ezzel jól tudom hogy vissza akarta adni amit én tettem vele. Haraggal váltunk el de még egy "szia" se hangzott el. Keressem vagy várjak?
2013. márc. 18. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztos nem keresném a helyedben, mégha belegebedek is. Most fog eldőlni, hogy ki lesz fölé- vagy alárendelt a kapcsolatban, márha persze lesz folytatása egyáltalán. Ha ő nem keres, akkor fölösleges lett volna neked keresned, ha viszont ő keres téged, akkor nyert helyzetben vagy... Ez az én eddigi tapasztalatom.
2013. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

keresd meg, mond h hülye voltál, de azért az sem volt szép, h másnap ő is úgy viselkedett veled. de utána rögtön mond neki (mielőtt bepipulna, amiért szted ő is hibás volt), h te nem akarsz haragot, mert nem akarod elveszíteni. aztán mosolyogj rá, olyan "szerelmes mosollyal" (jobban nem tudom leírni), ha látod, h egy kicsit is enyhült az arca, fogd meg a kezét és biztosítsd őt arról, h szereted.

ez a duma, legalábbis nálam mindig bejön, sajnos már ezt a barátom is tudja és ki is használja bizony:D azt ne próbáld eljátszani, amit az 1#-es válaszoló írt sztem, h ne keresd, meg h most dől el, h ki az alá és ki a fölé rendelt, ez baromság.. tudom, a fiúk nagyon büszkék és makacsok tudnak lenni, de bizony a legtöbb lány mégjobban, sztem ne kockáztasd, h elveszítsd. legalábbis ha tényleg nagyon kedveled:)

L.

2013. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) #2

Igyekszem a lehető legjobbat kihozni ebből az egész vitából:)

2013. márc. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!