Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat remek, de valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat remek, de valahogy még sem kapok kellő szeretetet, és romantikát. Éreztetek Ti is így? Többi lent!

Figyelt kérdés

Három hónapja járunk.Jól megvagyunk , semmi komoly veszekedés nincs , a szexuális életünk is remek.Tudom hogy szeret , és is őt .. de egyáltalán nem az a romantikus fajta....Olyan jól esne néha egy két kedvesebb szó , meglepetés ( nem várok el semmi anyagi dolgot...) ... de semmi ilyen nincs .. ő nem olyan... pedig alapjáraton egyáltalán nem mogorva, vagy hasonló ( ha esetleg ez jött volna le ) csak nem ilyen típus.... próbáltam már mondani neki szépen kedvesen , de persze én voltam a bunkó .. :S És egy normális kapcsolatban még is szerethiányos vagyok..

Véleményetek ?

17/L


2013. márc. 18. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:

De tényleg semmi aranyom , drágám , hiányzol .... szöveg :S

Rosszul vagyok a csöpögős romantikus dolgoktól , de azért ez olyan jól esne... Szeretlek - et , is csak facebbok on kapom meg elköszönéskor , amolyan megszokás alapon - mert hogy elköszönéskor illik ezt...

2013. márc. 18. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:

A lányom apja is ilyen volt.

Hidd el ki lehet belőlük szedni egy-két kedves szót.

Mikor összebújtok kedveskedj neki, mondd el neki hogy imádod ahogy csókol, imádod a testét...stb

Dorombolni fog.:)

2013. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De oylan rossz hogy ki kell szedni az ilyen típusú emberekből ! Szívszorongató ... : S mert ez már erőltetve van...:/
2013. márc. 18. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Életem során nagyon sok ilyen pasival találkoztam, meg kell találni a gyenge pontjukat.:)
2013. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem hogy csak az én barátom ilyen.

Ha meg erről beszélek vele , támadásnak veszi.

2013. márc. 18. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen. Néha előjön ez, olyankor nagyon rossz, de utána eszembe jut, hogy hogy néz rám, hogyan simogat, stb. Esetleg szeretkezés után (vagy másik intim, érzéki pillanatban) próbálj meg neki pár kedves szavat mondani. Szerintem nem fogja válasz nélkül hagyni :) Csak arra vigyázz, hogy ne az jöjjön le neki, hogy "Jajj ne, már megint kezdi.." Egyébként apum is ilyen -anyu meséli mindig-, de attól már 25 éve házasok és boldogok :)
2013. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg nőben vagyok ilyen pedig ez inkább pasikra jellemző..

Legalábbis szerintem sokszor hallani ilyen témával foglalkozó női praktikát, beszélgetéseket ahol taglalják hogy hogyan lehetne rávenni nagyobb érzelmi nyíltságra a pasikat.

Ami nálam (avagy velem szemben) bevált: az pl hogy egy előző (félig plátói) kapcsolatban nagyon melegszívűen mindig kikövetelte magának a kedves szavakat és példát mutatott a bókokkal (meg egyéb incselkedő viselkedéssel), és erre én is rászoktam, tehát így rávezetett.

Mondjuk a szeretlek szót sztem nem érdemes azért minden nap kimondani mert elcsépelt lesz, azt inkább érezni kell, de pl ha flörtölve kissé erotikusan beszélsz a csókról vagy rákérdezel egyszer arra hogy "hiányoztam?" csak úgy 'incselkedve' akkor nagyobb kedvet fog kapni ő is és te is látod hogy hogyan reagál (nem kell feladni ha eleinte nem vevő rá).

Mármint szerintem a lényeg az hogy incselkedve csald ki belőle, meg vannak ilyen női praktikák amikkel ki lehet csalni. Ettől még egyáltalán nem lesz erőltetett a dolog. Hisz azért vannak a párkapcsolatok hogy összedörzsölődjenek a felek de azért úgy hogy mindenkinek "kényelmes" legyen.

Szóval az én példámból kiindulva ha te is ilyen melegszívűen, ellenállhatatlanul elhintesz néha valamilyen flörtölősebb kezdeményezést akkor biztos h nem hagyja hidegen és viszonozni is fogja.

Az a véleményem (lehet h nincs igazam, belém lehet kötni) h ha így nyíltan kimondja vki hogy "legyél kedvesebb", hívj drágámnak" akkor az néha kevésbé célra vezető, mint ha rávezeti. Na de a lényeg hogy egymásra kell figyelni pl hogy épp milyen állapotban van a párod és nyitott e dologra.

2013. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat :)

Valóban hasznos volt , és megfogadom , egyébként én sem erőltettem , meg követelőztem , inkább célozgattam... :)

2013. márc. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!