Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van annak hogy barátságból pár kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

Már közel 9 éve ismerjük egymást,és az elmúlt időszakban úgy érzem mintha több is lehetne kettőnk között,amikor együtt vagyunk egy teljesen más világ nyílik meg,folyamatos közeledést érzek az ő részről,mélyen néz a szemembe,az ölelések percekig is eltartanak és még sorolhatnám, nem tudom hogy ez most csak baráti vagy esetleg hajlik a komolyabb dologra!Kicsit össze vagyok zavarodva ez miatt. Szerintetek?

A gyökér/kretén hozzá szólásokkal ne zargassatok

25 éves F



2013. márc. 18. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért minket kérdezel? Miért nem Őt??
2013. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Abból, hogy egy barátságból pár kapcsolat legyen, arra nincs sok esély, talán egy párkapcsolat kialakulhat. Ez miatt= emiatt. Hozzászólás és nem hozzá szólás. Minden jóindulattal!
2013. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fiú-lány barátság van, de örök barátság nincs

amikor az egyik fél elkezd szexuálisan vonzódni a másik iránt már nem barátságról beszélünk

és igen lehet, hiszen a legtöbb ilyen barátságból párkapcsolat alakul ki, az viszont eltérő h meddig fog tartani

2013. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utalgass rá, hogy te el tudnál képzelni többet is. Fogd meg a kezét közeledj az arcához érintsd meg gyakran ilyesmik. A mélyen szembenézés felhivás a csókra szerintem. Legalábbis nálunk az volt. Én kihagytam, le is lettem tolva érte. HA megcsókolod maximum megpofoz de legalább tudni fogod hányan álltok ha már ilyen nyuszi vagy, hogy nem mersz rákérdezni. A férfiak nem értenek a jelekből ennél egyértelmübben kéne kifejezni ha akar valami komolyabbat.
2013. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha a füstbe ment tervek nagyobb arányban vannak a jó vég kifejletnél akkor érthető hogy kicsit kételkedek!!!
2013. márc. 18. 08:28
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mélyen nézz a szemembe, közeledik.."

Ha eddig nem ezt csinálta akkor ennek a barátságnak vége és az ő arra már adott "jelet" hogy kéne nyitnod felé. Próbáld meg. (Mondjuk 9 éves barátságot feladni egy kapcsolatért..)

Mindegy, Sok sikert neked/nektek.

17f

2013. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es:


Nem igaz, ne vedd el a Kérdező kedvét!


Lehet belőle pár kapcsolat is, ha összejöttök, aztán szakítotok, majd megint összejöttök stb...


Soha ne add fel!


22/F

2013. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ha a kapcsolat befuccsol sokszor a barátságnak is lőttek :(
2013. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7#– Jogos!
2013. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utalgattam pontosabban utaltam rá, egyből le esett neki!

Örült is neki,de sajnos NEM volt a válasz,mer most mondta el hogy 1,5 hónap múlva külföldre megy dolgozni :( komolyan bele is ment volna,de ennek tudatában nem lehet belőle semmi :( A barátságot viszont legalább nem akarja ez miatt meg szakítani. Ez van,így jött ki sajnos, köszönöm az értelmes hozzá szólásokat :)

2013. márc. 19. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!