Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi járhat ilyenkor egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat ilyenkor egy férfi fejében?

Figyelt kérdés

Férjemnek van két hobbiautója.

Minden nap kimegy a garázsba és letörölgeti őket a portól. Meg nézegeti őket. Csak üldögél és nézi a két kocsit.

Ilyen esős időben nem használja őket egyáltalán. Csak napos és száraz időben megy velük. Mikor vezeti őket csak vigyorog. Nem is lehet hozzászólni közben mert úgyse hallja meg.

A fenntartásuk nem érdekli mennyibe kerül. Képes lenne a világ összes pénzét rájuk költeni.


Milyen érzéseket érezhet a kocsijai iránt? Mi érezhet mikor csak úgy nézegeti őket?


Kérdeztem már őt is erről. Azt mondja én ezt úgyse érthetem:)


2013. márc. 18. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Büszkeséget ,elégedettséget....
2013. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Xdddd . Bocsi de ez tenyleg vicces xd . Amugy szeretheti azokat a kocsikat :D . En pl. Telefonommal vagyok igy xd
2013. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hadd nézegesse, ha neki jól esik. Inkább a kocsikat bámulja, mint a nőket, nem?

Én is csak úgy szoktam nézegetni a könyvespolcomat, mert nagyon szeretem a gyűjteményemet. Lehet ő is ilyen:)

2013. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Miért ne érthetnéd, ezt nem értem...


Én teljesen értem az ilyesmit. Dehogy büszkeség, illetve az is lehet, de nem az a meghatározó. Kötődés (nem is adná el őket sosem), érzelmi kapcsolat... Nem egy jármű, vagy hobbieszköz, hanem családtag... Nem mondom, hogy a férjed pont ezt érzi, de ez jelenik meg bennem a leírást olvasva.


Én a motorommal vagyok így :) De a párom motorját is kedvelem (ő pedig szintén odáig van a sajátjáért), egészen más karakter a két "lány", de mindkettő szeretetre méltó. Természetesen nevük is van, sőt félig-meddig emberi alakot is rendeltünk hozzájuk. Ha jobban és főleg gyakrabban rajzolnék, egy remek sorozatot tudnék kreálni róluk s közös élményeinkről...

2013. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ehhez férfinak kell lenni, nekünk nőknek is vannak (/lehetnek) ilyen kis "fétiseink". Én a szép új könyveimmel vagyok így általában... Neked nincs semmi ilyen tárgy, vagy pl növények, akármi?... (Nem baj, ha nincs, csak gondoltam így könnyebben át tudnád érezni, hogy az ő fejében mi megy. :) )
2013. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
levegő
2013. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez csak egy hobbi ne vedd magadra neked nincsenek olyan tárgyaid, amiket szeretsz?


Én pl. a körömlakkokat és kencéket, parfümös üvegeket gyűjtöttem régebben és sokszor elővettem, nézegettem, szagolgattam, rendezgettem őket. Órákig elvoltam velük anyám hülyét kapott tőlük egyszerűen nem értette mi ebben a jó. Fogalmam sincs! Jól esik a lelkemnek!


Aztán jöttek a festékek, színes filcek stb.


De így vagyok a virágaimmal is. Folyton rendezgetem a magokat és alig várom, hogy ültetgessek aztán rendezgessem a cserepeket.


És persze a könyveim.


Most a laptopommal vagyok így. Nincs sok pénzem de muszáj volt venni mert a gépemnek annyi lett de, ahogy megvettem hát olyan kis szép meg minden...:) folyton rendezkedek körülötte meg piszkálom csak, hogy foglalkozhassak vele.


Sok embernél van ilyen, hogy valami nagyon érdekli és szeret vele foglalkozni. Nem kell boncolgatni szereti és kész. A legtöbb pasi meg eleve imádja a kocsiját, a motorját egy csomót bütykölnek rajta meg vakargatják, elnevezik, stb.


Hagyd rá neki ez a hobbija. Nem kell megérteni csak fogadd el.

2013. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor megy kocsikázni? Találkozzunk akkor:-)
2013. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen kocsik?

Nem minden kocsi ugyanazért szerethető:)

2013. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem szerelmes az autoiba ,
2013. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!