Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasít el épít le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el épít le minden nő akinél próbálkozok?

Figyelt kérdés

Idén már 26 leszek és még soha nem volt barátnőm leszámítva a kapcsolatkezdeményeket.

Egy randi esetleg összejön, de utána maximális passzivitás.

HA én nem keresem a nőt akkor többet nem is hallok felőle, ha keresem akkor meg ha válaszol egyáltalán valamikor udvariasan semlegesen..


Ennyire ronda lennék. Vagy ennyire rossz a kisugárzásom?

Vagy ennyire rossza a stílusom, vagy az öltözködésem vagy a hajam?

Vagy az a baj hogy nincstelen magányos vagyok magamra utalva?


2013. márc. 19. 00:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amikor egy nő azt írja nekem hogy nincs ideje lelkem mélyén már tudom hogy leépítés van de egy darabig még hazudok magamnak és elhitetem magammal, hogy tényleg nincs ideje. És a végén valahogy így vagy úgy csak kiderül, hogy leépítés volt az. :(
2013. márc. 19. 00:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem voltam még rapid randin, de simán el tudom képzelni, hogy ha nincs meg a kellő létszám, beépítenek pár embert.
2013. márc. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk, így nem is tudjuk megmondani mi veled a baj, de nyilvánvalóan valamiért nem vagy szimpatikus, vagy valahol elrontod a randikat.

Bár a netes randik amúgyis nehéz ügyek, nehéz ismerkedési terep, rengeteg találkának semmi a vége.


22l

2013. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legalább te eljutottál a randikig. Nekem még ennyi sem jött össze eddig még soha, de én pontosan tudom, hogy ennek az az oka, hogy rettenetesen ronda vagyok.
2013. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!