Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a mai kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a mai kapcsolatok nagy része nem az érzelmeken, szerelmen alapszik?

Figyelt kérdés
Azt látom szinte mindenhol, hogy főleg a pasiknál talán nem az érzelmeken alapszanak a kapcsolatok, hanem inkább a szexualitásom. Tehát bejön a pasi, bejön tetszik a csaj és összejövőkön azonnal vele.
2013. márc. 21. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva látom a dolgot ezen a téren. Ahogy elnézem az egyetemi csoporttársaimat, azt kell mondjam, hogy a lányok mindenkivel összejönnek, aki egy kicsit is tetszik nekik, szigorúan a külső alapján. A férfiaknak, akik komolyabb kapcsolatra vágynak, sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok, a külső mellett. A lányok többsége az utóbbi években rendkívül felszínes lett, aminek a későbbiek folyamán isszák meg a levét ( a "jóképű" pasi semmibe sem nézi, csak egyfajta szexuális segédeszközként használja, a jóképű srácról kiderül, hogy aberrált állat, akit nem lehet lerázni, zaklat stb.)
2013. márc. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy ellenpéldát azért mondanék.. Nálunk nem a szexualitáson vagy egyéb indokokon múlik a kapcsolat.. Szeretjük egymást :) Van, hogy nem tudunk annyit együtt lenni, néha az ő beosztása nem engedi, néha én járok úgy dolgozni, hogy nem tudjuk megoldani, ettől még ugyanúgy szeretjük egymást és nincs belőle konfliktus vagy súrlódás.
2013. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 05:31


Ne akard azért bemagyarázni, hogy a sok ártatlan jófiú mind a belső értékeket nézi, mert majdnem elhiszem...

2013. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig a belső értékek a fontosak. Bőrülés, klíma automata váltó satöbbi.Sajnos ez van, a nők vakok, egy breddpite pasival bármikor képesek ágynak ugrani, de ha kicsit sem nézel ki jól, mehetsz a levesbe vagy a pottyantós kerti budiba (alias le vagy sz...rva). És ezek ilyenek a 15 évestől a 30+-ig tisztelet a nemlétező kivételnek.


Tomeeee

2013. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a srácoknál inkább a szexualitáson alapszik a csajoknál meg a zseton diktál... szép világ ez
2013. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló! A válaszomban ez szerepel: A férfiaknak, akik komolyabb kapcsolatra vágynak, sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok, a külső mellett.

Ha egy srác egyből a bugyidban túrkál, akkor szerintem levehető, hogy nem komoly kapcsolatra vágyik, csak egy gyors numerára. Az, hogy ezt nem tudjátok ti lányok kiszűrni ( feltételezem nő vagy) az ilyen és ehhez hasonló férfiakat, az nem az én hibám.

2013. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 16:58


"ti lányok"


Nem kell általánosítani. "Ti férfiak" pedig sokszor csak a szexualitásra helyezitek a hangsúlyt. Na?


Nem mindenki egyforma sem a nők, sem a férfiak közül.


De tudom, a komoly kapcsolatat kereső férfiak mind szentfazekak, egyiküknek sem jutna eszébe soha, hogy a legjobb macát válassza, nyilván a belső mindig fontosabb, a nőknél pedig csakis a pénz. Jól gondolom, hogy nincs párod? Mert egy férfi, aki így állna alapból hozzám, nekem sem kéne. Üdv.

2013. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9es ha nekem szólt az üzid bizonyos része akkor a válaszom: 3 éves párkapcsolatban élek. Biztos van kivétel csak még nem találkoztam vele.
2013. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!