Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatra ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatra ennyire nem vágynak a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
16 éves létemre nem vagyok olyan hogy ezt is meg azt is megdugni hanem 1 valakire vágyok akivel mindent megbeszélhetek stb.-stb. De úgy látom a mai lányok erre ennyire nem fogékonyak vagy csak ennyire rossz helyen keresgélek? Lányok ti hogy érzitek?
2013. márc. 21. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy a fiúk nem akarnak. De most a lányok úgy is azt mondják, hogy a fiúk a hibások, a fiúk meg a lányokat hibáztatják.

Az én környezetemben nem kevés lány van aki vágyna kapcsolatra és most nem azokra gondoltam akik ,,defektesek".

/L

2013. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De vágynak, csak ha nem szerelmesek, nem kell nekik komoly kapcsolat. Illetve nem fognak komoly kapcsolatba kezdeni valakivel, aki csak úgy bejön nekik, szexre jó.... stb.

Persze bocsi, ez sem mindenkire igaz, nyilván sokan komoly kapcsolatot szeretnének csak, de akkor meg ne ebben keresd a hibát, hanem abban, hogy nem te kellesz nekik!

2013. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindig van kivétel. Tádááámmm... :) 15/L vagyok, és igen, kimondható, hogy komoly kapcsolatra vágyom, bár ez olyan felnőttesen hangzik... :) Szóval nem azt akarom, hogy abból álljon a kapcsolat, hogy "Jajj, Nyuszóóómuszóóó, de szeretlek, szeri van" "Puszcsizlak, hihihi" ... :D Hanem normális, értelmes beszélgetések, őszinte érzelmek, értékes közös programok, őszinteség, bizalom...
2013. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek? 16 évesen 99%uk tudja hogy nem azzal fogja leélni az életét akivel, szóval minek is akarjon komoly kapcsolatot.
2013. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le lehet engem pontozni, akkor is erre vágyom :)
2013. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled utolsó.:) Most az egy dolog "úgy se vele fogod..." ezt a szöveget ismerem de ameddig "lehet" miért ne lehetne komoly az kapcsolat? Ha vége lesz 1x úgy is vége lesz. Az most más tészta hogy sz*rabb is lesz elhagyni.
2013. márc. 22. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az :)

Nem tudhatjuk, hogy mikor csap le ránk a sors :DDD

Lehet, hogy 15 évesen, lehet, hogy 22, lehet, hogy csak 35, lehet, hogy soha.... de akkor soha ne próbálkozzunk? :) Hülyeség...

2013. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!