Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam neki, hogy megváltozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam neki, hogy megváltoztasson?

Figyelt kérdés

A barátom átlagos pasi(nincs kifogásom az öltözékéve, jó van ami nem tetszik,de majd megszokom) Ám ő megkért h. ne fessem feketére a körmöm, és h. kicsit öltözzek nőiesebben, és a karkötőim is nőiesebbek legynek(jelenpillanatban olyan Avrilos feelingem van) De ő inkább egy szolid nőcisebbet szeretne..Hagyjam ezt neki?

Vagy ha hagyom akkor elvesztem a tekintélyem, érdekességem? Nem tudom mit tegyek, valamien szinten azt is érzem h. ő nem engem akar, nem engem szeret. De ő meg cigizik, és én nem nyaggatom vele, pedig rohadtul zavar h. akkor is cigizik amikor velem van(nem jó úgy smárolni!!) De ezt ő is tudja de nem forszírozom. Neki az se tetszik amien zenéket hallgatok, azt mondja h. arról is leakar szoktatni. Én semmiért se szólok rá,mert én szeretem annyira h. elviseljem. Pedig az is zavar h. utána szól más csajoknak,kevésnek érzem magam és selejtnek!! Mit tegyek?? Kérlek segítsetek,mert nem tudom mi lenne a legjobb döntés:'(!!


2008. jún. 10. 17:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejteteem mondani h. amúgy meg nagyon jó vele, mert nőként kezel engem. És ezt leszámítvanincs probléma!!
2008. jún. 10. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

csaj: tényleg ne nézz ki úgy mint egy idióta a fekete körmökkel, és ne hallgass szar zenét


pasi: szokj le a cigiről, mert undorító.


ihv

2008. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lát benned valamit ami teccik neki csak nem ebben a formában.

Egy barátnőmmel én is ezt csináltam, nagyon szerettem és szerettem volna ha mindenben tetszik mégjobban. Sajnos utolag be kell látnom nincs az embernek joga ilyeneket ráerőltetni a másikra. Ha nem bír elfogadni amilyen vagy akkor fölösleges ezt erőltetni, akkor meg főleg ha ő meg nem tesz meg semmit...

2008. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző válaszoló is írta, van valami benned amit szeret, fontos vagy neki, és azért nem akar elhagyni mert szar a stílusod, ezért is akarja hogy kicsit megváltozz. Írtad h olyan a stílusod mint Avril-nek. De mostanába róla is jelennek meg olyan képek amelyeken megmaradt a régi stílusa de egy ici-picit nőiesebb. Nem hiszem h a barátod azt akarja h körömcipő, miniszoknya, extra szexi felső, csak ha már nő vagy, szeretne is annak látni. Én a helyedbe keresnék valami olyan rucit ami által még te vagy, még a te stílusod, de mégis egy kicsit más, nőiesebb. A cigizésről meg beszélj vele, h ha azt akarja h te megváltozz ő tegye le a cigit, v legalább akkor ne szívja amikor veled van. Ha nem teccenél neki, ha selejt lennél a szemébe akkor nem lenne veled. Hidd el.
2008. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy párkapcsolatban mindkét félnek tudnia kell változtatnia a párjáért, de csak EGY BIZONYOS mértékig. Hiszen így "csiszolódnak össze" az emberek. Az pedig, hogy utánaszól más csajoknak, taplóság veled szemben.
2008. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, h.nap megpróbálkozom vmi nőisebb ruhával, de maradok az én stílusom kereteinbelül( a hogy egyikőtök írta/nagyon jó ötlet,köszönöm/). És majd erről beszélek vele h. ne szóljon más csajok után, csak azzal még azért vártam mert ma csinálta először, pedig már egy jó ideje együt vagyunk és még ilyen sose volt.

Mégegyszer köszönök mindent, és még ha vkinek van vmi ötlete írjon, előre is köszönöm:)

2008. jún. 10. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kössetek kompromisszumot. Te kicsit nőiesebben öltözöl, persze olyan ruhákban, amiben jól is érzed magad, ő pedig cserében nem dohányzik vagy esetleg/és nem szól utána a csajoknak. Te ne érezd magad emiatt selejtnek, mondd el, hogy téged nagyon zavar és nem akarod, hogy ezt csinálja (főleg ne a jelenlétedben).
2008. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia! nálunk is ez van, csak a mi esetünkben a belső dolgokat kéne megváltoztatni, vagyis csak én vagyok a hibás. Én(lány) vagyok 18, ő 22, és a korkülönbségből adódóan én fiatalabban, szeleburdibban állok csomó dologhoz, míg ő már komolyabban.

én jobban felcsattanok, visszaszólósabb vagyok, mint ő.

én belátom h változtatnom kell magamon, és csak arra szeretnék kilyukadni, h te is csak akkor változtass, ha te is ezt érzed magadon!!

senki más kedvére ne változtasson téged, hisz ez vagy te, ez a te stílusod, ettől vagy különleges! ha pedig nem tetszik ez neki, millió egy olyan tucat lány van a világon, akit leírtál.

és alaposan bezséjétek át ezt a megváltoztatósdi dolgot! remélem sikerül!:)

2008. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez a fiú nem téged szeret, hanem keress benned valaki kedvére valót.
2008. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De tényleg szeret, mert amúgy ezt leszámítva 100%osan látszik, mert nőként kezel, és nem önző velem, ha nem szeretne akkor másabb lenne; pl.én még szűz vok és nem sürget, ha nem szeretne és csak leakarna fektetni nem lenne velem ennyit,nem törődne a lekemmel, és csak sürgetne..sztem.
2008. jún. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!