Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány a világon aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány a világon aki nem a romantikus vígjátékokat szereti?

Figyelt kérdés

Összes ismerősöm, de még exem is csak ezeket nézte állandóan se scifi se akció, még a történelmit se komálta egyik se.

Pedig pl a The Young Victoria-ban még vér sincs.

Am még mér gáz ha egy filmben térdig járnak a vérben nem is valódi. Én nem értem mi a jó a romantikus vígjátékok-ban. Mért csak ezek nézik a nők ?


24 F



2013. márc. 22. 09:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de én se nézek ilyeneket,sőt kimondottan nem szeretem. Sci-fi, akció, elgondolkodtató filmeket szeretem.

22/L

2013. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem minden lány szereti a romantikus vígjátékokat, de olyan is van, aki szereti, de nem csak azt. Sőt, én nem is ismerek olyat, aki csak ilyen filmeket szeret.

Érdekes módon nálunk a barátom jobban csípi ezeket a filmeket (mondjuk ő amúgy is eléggé filmb*zi, minden kategóriából talál kedvére valót). Nekem kicsit eltér a humorom Hollywood-étól, ritka, hogy találjak kedvemre valót ebben a műfajban.

A zimbes-zombis filmekért sem rajongok, de az általad felsoroltak közül szeretem pl. a történelmi témájúakat, hiszen alapvetően érdekel a történelem. És sokszor abban is folyik vér, lévén a történelmünk is tele van háborúval és vérrel. Sci-fiből finnyás vagyok, de előferdül, hogy valamelyik érdekel, hiszen a történelmi filmekhez hasonlóan olyan időbe és/vagy helyre visz, ahol nem élek. Akció is jöhet, de nem a tipikus buta akciófilmek, ahol csak verekednek meg lőnek. Meg általában a mélyebb mondanivalójú, elgondolkodtató filmeket szeretem.

2013. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanezt kerdezhetnek töled. Van pasi aki nem az akciot szereti? Latom unatkozol, hogy ez a legnagyobb bajod.
2013. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezeket szeretem, amiket írtál, főleg a scifit.

20/L

2013. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
13 nem unatkozom csak érdeklődöm és nem ez a legnagyobb bajom. Kötözködjél mással !
2013. márc. 22. 11:42
 16/19 anonim ***** válasza:

én az ackió-, és a rajzfilmeket szeretem, vígjáték meg nekem is 10-böl 1-szer

(a horrort nem bírom, mert nincs olyan, amelyikbe nem folyna ki valakinek a szeme... az az 1, amitöl egy hétig nem tudok aludni :()

2013. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de aki ilyen giccses filmeket szeret, mint a romantikus vígjátékok vagy pl. a Másnaposok, azzal valami nincs teljesen rendben.
2016. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Meg egy bizonyos szintig megyünk csak, pl. nem kell megnéznie a Ps. I love you-t, cserébe nekem sem kell megnéznem a Die Hard-ot."


Ő nyer, te vesztesz.

2016. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én a romantikust azt nem szeretem:) de a romantikust és vígjátékot azt is
2016. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!