Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel újra összejöttünk és érzek iránta valamit de azt nem mondanám annak.3 hete vagyunk együtt lehet hogy rám talál a szerelem? Vagy jobb lenne szakítani?
2013. márc. 22. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ex-szel nem jó újra összejönni, hisz oka van annak, hogy egyszer vége lett és az az ok ott van mindkét félben. Nagyon ritka, hogy működik a replay.
2013. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora ereje van a válaszolóknak, hogy eldöntsék hogy szakits e vagy sem? SZAKÍTSD, és küld el fél évi fizetésedet a címemre.
2013. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, jobb lenne

am sosem értettem miért jó exel összejönni..hiszen vmi miatt már egyszer különváltatok:D

bár vannak olyanok akiknek másodszorra sikerül...talán ti nem tartoztok közéjük

én a helyedben nem erőltetném, de ebbne csakis te dönthetsz

2013. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó!

No, meg most a vacsorám...

2013. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyet ertek a tobbiekkel, ez mar nem fog mukodni. nem huzzatok majd sokkaig
2013. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes, mit tegyél? SZAKÍTS!! Ha nem vagy szerelmes, nincs értelme járni.

Az, hogy korábban már együtt voltatok, de szétmentetek, az csak azt jelentheti, hogy kettőtöknek nem megy együtt. Nem kell erőltetni, ha nem tudtok elszakadni, inkább maradjatok barátok, de az alapján, amit leírtál, nincs értelme, hogy újra egy pár legyetek. Ha nincs szerelem az első 10 percben, már nem is lesz...

2013. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!