Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem van egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem van egy barátom és több mint egy hónapja vagyunk együtt. Elmentem vele a discoba szombaton . Halálosan szerelmes voltam belé?

Figyelt kérdés
tegnap találkoztunk mintha nem is szeretném csak valamennyire ja és kaptam töle egy szál rózsát is,olyanmintha csak úgy együtt lennénk. Ma találkoztam vele oké örültem h taliztam de megint olyan érzésem volt h nem szeretem. de mégis szeretem. vagy lehet h bekavarna az h kb 3hete szerelmes voltam az uncsitesojába? (nem kavartunk semmi nem volt köztünk,nem tudta h szerelmes voltam belé.) na mindegy és az a furcsa h ö is ugyanezt érzi néha. már a szakitáson gondolkozok. mert 1 napom van eldönteni hogy véglegesen járjak e vele vagy ne mert holnapután bemutatom apukámnak. vagy hagyjam ? mert valahol érzem h szeretem valahol legbelül de mégse ...én abba a fiuba vagyok szerelmes aki a discoba velem volt és halálosan szerelmes voltam belé. dehova lett az a fiu? vagy ez lenne az igazi ő? szerintetek?

2013. márc. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem...most kivan kivel?
2013. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
szerintem neked az óvodában trágya volt a jeled...
2013. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnap találkoztunk mintha nem is szeretném csak valamennyire ja és kaptam töle egy szál rózsát is,olyanmintha csak úgy együtt lennénk. Ma találkoztam vele oké örültem h taliztam de megint olyan érzésem volt h nem szeretem. de mégis szeretem. vagy lehet h bekavarna az h kb 3hete szerelmes voltam az uncsitesojába? (nem kavartunk semmi nem volt köztünk,nem tudta h szerelmes voltam belé.) na mindegy és az a furcsa h ö is ugyanezt érzi néha A Barátom. már a szakitáson gondolkozok. mert 1 napom van eldönteni hogy véglegesen járjak e vele vagy ne mert holnapután bemutatom apukámnak. vagy hagyjam ? mert valahol érzem h szeretem legbelül... ..én abba a fiuba vagyok szerelmes aki a discoba velem volt és halálosan szerelmes voltam belé. dehova lett az a fiu? vagy ez lenne az igazi ő? szerintetek? A Barátom mintha kettösszemélyiség lenne értitek? mintha lenne 1.akivel talizok hétköznap 2.aki a buliba volt velem persze ez ugyanaz a személy (a barátom). csak olyan mintha a buliba másképp viselkedne....értitek?
2013. márc. 19. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal hogy tanulj meg először érthetően fogalmazni.Buliban mindenki máshogy viselkedni, tudod társaság, pia, zene. Biztos te is más vagy. Amúgy én úgy veszem észre hogy te egyáltalán nem vagy szerelmes belé.
2013. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!