Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a munkahelyemen akivel olyanok vagyunk mint 2testvér. Gyereke, felesége van. De két hete folyamatosan mindig talál valamit amibe beleköt. Akármit cssinálok, mindig keres valamit amibe beleköthet de nem rosszindulatúan. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 13:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert tetszel neki?
2009. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg tőle. Nem lehet, hogy azért, mert van mibe belekötnie? Amúgy szerintem csak jót akar. Az építő jellegű kritikának örülni kell.
2009. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Direkt leírtam hogy nem rosszinduklatú meg a munkába köt bele.Csak mindig hogy akármit csinálok,miért csinálom,ha nem csinálok semmit akkor miért nem csinálok semmit.Meg nem csak a munkába kötekszik.Hanem amúgy is bármiről is beszélóünk mindig direkt keres valamit hogy beszóljon.
2009. szept. 17. 14:12
 4/29 A kérdező kommentje:
A srác azt mondta azárt cseszeget mert nagyon bír.DE tegnap a háta mögé nyúltam asztal alátétért,és egyből neki felesége van holott tudtam,de azért utána rácsapott a fenekemre.Akkor?
2009. szept. 19. 09:29
 5/29 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy Neki, segíteni szeretne Neked, de lehet, hogy még egy kis "játékba" is belemenne.

Azt ne várd, hogy Veled legyen!

2009. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
elárulta hogy szimpatikus vagyok neki és azárt cseszeget mert bír.A kollégák már kettesbe hagynak minket talán nekik is feltűnt?
2009. szept. 21. 14:01
 7/29 A kérdező kommentje:
?
2009. szept. 21. 16:47
 8/29 A kérdező kommentje:
szerintetek?
2009. szept. 22. 07:14
 9/29 A kérdező kommentje:

Mostanában egy csomót vagyunk kettesbe meg jön arra amerre én vagyok:D

Fogalmam sincs miért,de tegnap is volt egy buli és egyfolytába egymást kerestük a tekintetünkkel,akkor?

2009. okt. 2. 09:31
 10/29 anonim ***** válasza:
le akar fektetni.Ez tuti.Tetszel neki,ha neked is ő,akkor vágj bele. Csak ne tudja meg a felesége.mert az ciki lenne.
2009. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!