Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a munkahelyemen akivel olyanok vagyunk mint 2testvér. Gyereke, felesége van. De két hete folyamatosan mindig talál valamit amibe beleköt. Akármit cssinálok, mindig keres valamit amibe beleköthet de nem rosszindulatúan. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 13:28
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Lefektetést miből gondolod?
2009. okt. 4. 10:58
 12/29 A kérdező kommentje:

Lefektetést honnét veszed?

És a tetszésbe biztos vagy?

2009. okt. 4. 10:59
 13/29 anonim ***** válasza:

lefektetést onnét veszem,hogy írtad,hogy rácsapott a fenekedre.Csak úgy ok nélkül nem csapdossák a pasik a nők fenekét.;)

Abban meg biztos vagyok h tetszel neki.A leírás alapján.Azóta mik a fejlemények?

2009. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Hát tegnap 2en mentünk csak ki dolgozni.És volt kicsim,angyalom,meg kis csillag.Mármint néha így hívtuk egymást.De a kicsimet meg az angyalomat ő mondta először.És iszonyt jól éreztük magunkat.És amikor nem szóltam hozzá akkor meg elszontyolodott h már nem is beszélünk egymással???lényegébe ennyi.ja meg "verekedtünk"de úgy hülyülés szintjén.

Aztán beértünk és egyedül kajáltam ő meg odajött és dumáltunk.ennyi.na?

2009. okt. 6. 07:25
 15/29 A kérdező kommentje:
Ez a fejlemény azóta.
2009. okt. 8. 07:22
 16/29 anonim ***** válasza:
tök egyértelmű.Mondom,itt saját magadon múlik hogy kezdesz-e vele. Döntsd el és aszerint lépj. Sztem a csávó vár vmi jelet tőled,lehet h ő meg itt kérdezget az oldalon hogy nyomulok egy csajra,mért nem veszi már észre?? :D Na jó,ez poén volt,de tudod mit akarok ezzel mondani.Én belementem egy ilyenbe és lehet hogy sokan elitélnek érte,de nem bántam meg. 27/L
2009. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ma meg reggel bejött és annyira örült valaminek,megkérdezte,,minek és azt mondta hogy engem lát.De nem tudom viccből mondta e vagy komolyan,de elhülyültünk itt bent.Aztán a folyóson összefutottunk és csesztetett énm meg rácsaptam a fenekére,de nem szólt érte,és még lelkiismeret furdalásom sincs.Prfdig tudom van felesége,de hát ha nem szólt érte,akkor meg mit rágjam magam nem?
2009. okt. 16. 08:38
 18/29 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elhívnád valahová? Lépj Te úgy tűnik,nem mer konkrétan lépni a pasas.Csak kerülgetitek egymást.
2009. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

De nem gáz hogy felesége van?szerinte nem jönne el velem sehova:S

30éves én meg 21nem gáz?

2009. okt. 18. 09:54
 20/29 A kérdező kommentje:

tegnap reggel összekaptunk mert engem hibáztatott más hülyeségéért:(


Aztán du 1,5órát együtt voltunk egy helyen és folyamatosan csak cseszegetett nem bírta ki hogy ne szóljon.És nem tudom ez Azért van mert utál vagy mert bír???Segítsetek

2009. okt. 22. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!