Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem soha senkivel se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha senkivel se lehetnék boldogabb, mint vele, de valami hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, azóta az életem olyan mint egy valóra vált álom! Gyakorlatilag mindenben olyan, mint én, mióta megismertem, egy percre se tudom szinte abbahagyni a mosolygást és a nevetést, csupa olyan dolgot csinálunk, amikre mindig is vágytam. Imádom a családját, a baráti társaságát, ők is engem.

És tényleg vele érzem magam a legjobban, nagyon-nagyon boldog vagyok. Tudom, hogy egy ilyen pasi kell nekem. És még ráadásul jól is néz ki, és mindenben úgy viselkedik, mint amit én elképzeltem, mint ideális férfi.

De közben mégis tetszik egy másik srác is, és viszonylag gyakran gondolok rá, tehát ebből mégiscsak arra kell következtetnem, hogy talán mégse vagyok olyan szerelmes, mint ahogy gondolom :(

Vagy ez még nem jelenti azt feltétlen? Mit tegyek?


2013. márc. 23. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem vagy szerelmes, mert ha az lennél, észre se vennél más pasikat, legalábbis az első 4 hónapban még semmiképp. nem tudom, hogy érdemes-e így benne maradnod ebben a kapcsolatban, ezt neked kell eldöntened. Mondjuk ha a barátod viszont szerelmes, akkor nem etikus dolog őt hülyíteni.
2013. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy tényleg ilyen boldogságban mással nem lesz részem, ugyanúgy állunk az élethez minden téren és ez annyira jó!!
2013. márc. 23. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Először is, gondold át alaposan: miért gondolsz a másik srácra? Esetleg van benne valami, ami hiányzik a jelenlegi kapcsolatodból? Ismerd őt? Még ha tetszik is benne valami, hasonlítsd össze a jelenlegi barátoddal, akitől, leírásid alapján, mindent megkapsz. Akkor mi a baj? Legyél teljesen őszinte magadhoz. Csak te tudhatod, mit érzel.


20/L

2013. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bármilyen összehasonlításban a barátom nyerne akárkivel szemben, az biztos! :)

Amúgy ismerem azt a srácot, csoporttársam, kb fél éve vagyunk jóban, minden nap találkozunk, meg beszélünk facebookon is, szóval eléggé tartjuk a kapcsolatot... Nincs benne semmi extra a barátomhoz képest.

2013. márc. 23. 12:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h csak barátként szereted, azért gondolsz rá sokat?
2013. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Alapvetően főleg úgy gondolok rá, de valahogy mégis érzem, hogy van köztünk elég nagy "feszültség".
2013. márc. 23. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én irtam volna. Ugyanez voltam szóról szóra egy hónappal ezelőttig aztán piásan egy bulin smároltam egy sráccal és a párom kidobott :(

Elég gyanús amit írsz, mert aki igazán szereti a másikat annak elvileg nem kell más, rá sem tud nézni másra de van akinél ez máshogy működik.

2013. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyébként most jöttem rá, miután kidobott hogy mennyire is szerettem. Néha a szakitás a távolság döbbent rá, hogy mennyire fontos a másik. AMikor már érzed, hogy elveszitetted akkor szereted a legjobban és legőszintébben. Szerintem próbáld meg elfelejteni azt a srácot ha ennyire fontos a barátod ne hagyd veszni egy bizonytalan kis "vonzódás" kedvéért. Nekem ez a véleményem. Ha én okosabb lettem volna a buliban ott köztünk is izzott a levegő de nem tettem volna meg.
2013. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyi, ezt nem tőlünk kéne megkérdezned, hanem magadban tisztáznod. Mondjuk az én véleményem az, hogy teljes kapcsolathoz nem elég, hogy jó és megbízható ember a pasid, oda feltétlenül kell az a bizonyos plusz, amit szerelemnek hívnak, mert ettől válik különlegessé a másik, amitől eszedbe se jut másokat észrevenni. Amit te érzel, az egy racionális alapokon nyugvó kötődés, de sajnos nem szerelem. Nekem is volt egy ilyen barátom még nagyon fiatalon, sokat őrlődtem, mi legyen, aztán végül szakítottam. Azóta megéltem egyet s mást, volt részem egy olyan szerelemben, ahol halál szerelmes voltam, de a másik emberileg megközelítőleg se volt olyan jó mint a régi pasim. Most találtam meg 28 évesen azt a férfit, akihez férfiként is vonzódom és aki egyben egy fantasztikus pasi kívül belül is. Neked is érdemes lenne ezt kivárod inkább.
2013. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem a másik srác iránti "érzelmeid" nem valodiak.csak o fiu te meg lány és ez bekavar.ennyi.
2013. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!