Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek?! Szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek?! Szeretem, de úgy érzem nem vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
5 és fél hónapja járunk a barátommal, aki külföldön dolgozik és csak havonta tudunk találkozni. Szeretem, de nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé. Ráadásul ugye a szex is kevés. Lenne egy srác aki akarna velem szexelni,de én mégse szeretném megcsalni! Viszont nekem meg van egy bizonyos igényem,de vissza tart, hogy ott a párom. Amikor összejöttünk tudtam, hogy nehéz lesz, mivel kint van, de ezt akkor se tehetem ezt vele. Szeretnék szexelni ezzel a sráccal, de mégse akarom bántani a barátom. Édes istenem mit csináljak???
2013. márc. 23. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Választanod kell. Ha nem szereted akkor szakíts vele mert ha megcsalod az rosszabb szerintem.A kérés az hogy megéri e neked szakítani vele egy szex kapcsolatért? Ezt neked kell eldöntene.
2013. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakíts a pasiddal. Nem szereted szerelemből, alig találkoztok, ráadásul felmerült a megcsalás is.. Ne sajnálatból legyél vele...
2013. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy neki is van valakije kint.Nem tudhatod.Lehet gyökér dolog,ha megcsalod,viszont biztos hogy nem fog tudni róla,esélytelen hogy összefussanak,ő meg a szexpartnereid,ha csak havonta 1x taliztok.

Vagy beszéld meg vele ha olyan típus,hogy legyetek nyitott kapcsolatban,az pont jó ilyen esetekre.Szerintem,te inkább ragaszkodsz hozzá,mint egy baráthoz,akit nem akarsz elveszíteni,mert sok számodra értékes tulajdonsága van.Keress egy olyan szexpartnert,akivel megvan a kellő szenvedély,hogy úgy érezd szerelmes vagy.Járni nem feltétlenül kell vele(szexpartner)mert akkor pont a varázsa múlik el a dolognak.

Szerintem a leendő szexpartnernek mond meg mi a szitu,van egy pasid külföldön,de ritkán taliztok,kellene a szex,meg barátkoznál is vele,szval mehetnétek ide-oda,rendezvény,étterem,bár,de hivatalosan nem lennél a barátnője.ha belemegy így,akkor neked nagyon jó lesz.

Közhely,d amiről nemtudnak az nemfáj. Amit te se tudsz,az neked se fáj,fogd fel így,mert biztos hogy neki se elég havi 1 szex..

2013. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem akarsz vele lenni akkor szakíts és szabad a pálya :)
2013. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hanariko ***** válasza:
nem értem mi a kérdés. még csak szerelmes se vagy + bevallod hogy szeretnél szexelni a másik sráccal. hajrá. aztán ha annak vége, találhatsz rendes szerelmet itthon is.
2013. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5-öshöz hasonlóan én sem értem, ennek a kérdésnek mi az értelme. Nem vagy szerelmes, a pasid a világ végén van, nincs szex gyakorlatilag. Szerintem ő simán félredug melletted, ne legyenek illúzióid.
2013. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!