Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fingik és böfög előttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fingik és böfög előttem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Lányok ti is így viselkedtek a pasitok előtt?

Már mondtam neki, hogy engem ez zavar, addig menjen ki wcre de ugyan úgy csinálja, eléggé lehangol engem ez, tök szép lány és úgy viselkedik mint egy disznó, ráadásul nem győzök utána szellőztetni.


2013. márc. 23. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
NEM
2013. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
:D Engem is lehangolna. Sose szerettem az ilyet. Ha kell neki menjen ki.
2013. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez kész :D
2013. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

nem

csak érdeklődőm, ehhez mi köze van ahhoz, hogy szép? N

2013. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az, hogy kívánatos, de amikor így viselkedik már nem az, érted már?Finom, illedelmes nőnek néz ki, és amikor ketten vagyunk akkor meg az ellentéte...
2013. márc. 23. 18:14
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Dzsízösz. Na igen, itt látszik hogy hiába szép fényes és piros az alma, ha belül kukacos.

Ha ő ekkora igénytelen tróger akkor szakíts vele, és keressen magának valami mudzsahid tahó srácot aki még röhög is rajta meg rendezhetnek fingó versenyeket.

2013. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Ez nemjó akor van ilyen ha már házasok a felek . Úgy érzi h már nemkel sdnire sem odafigyelnie mert öröké vele maradsz. Húúha mileszmég itt... Lasan jön majd az h elhízik
2013. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, de már eljegyeztük egymást, nem régóta kezdte ezt el, azt mondta, hogy akkor komoly igazán egy kapcsolat ha a lány már mer fingani a vőlegénye előtt.
2013. márc. 23. 18:20
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Akor neked anyi haver. Azt javaslom menekülj amig lehet!
2013. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%

kedves kérdező, mert a szépségnek, sajnos semmi köze

ezek szerint most látod meg milyen valójában,

gondold végig, mert ez nem természetes nekem amit a barátnőd csinál, sajnálom N

2013. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!