Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket zavar ha a csajotok fingik? Miota tudod hogy a csajod fingik? Zavar teged? Elotted szokott fingani?

Figyelt kérdés
Pls normalis valaszokat!!

2013. jan. 11. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Honnan vetted azt a hülyeséget, h a lányok finganak? :)
2013. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
nem zavar.de azért jobb lenne ha kimenne.Főleg ha büdösre sikerül és olyan mintha gáztámadás áldozata lennék
2013. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Csak a csúnya nők finganak,de ők általában ragyásak is.
2013. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak kivancsi vagyok
2013. jan. 11. 16:13
 5/23 anonim válasza:
85%
Minden egyes ember fingik de hadjátok rá!
2013. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha böfög az sem sokkal jobb. Nagyon undorító tud lenni, ha egy lány böfög pedig én ismerek ilyet.:S
2013. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Miért lenne undorító?Egy lány izzadja ki vagy mi a franc?Elég nagy lett az igényetek lány téren,ne fingjon,ne büfögjön,legyen tökéletes alkata,ne csaljon meg,tudjon jól szopni,ne csaljon meg...Aztán meg itt siránkoztok ha nincs egy csajotok se.Szánalmas.
2013. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Bocs,2x írtam,hogy ne csaljon meg...
2013. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Liedor gondolom neked is van ideálod és olyan tulajdonságok, amiket nem tűrsz meg másoktól. Na a böfögést én nem tűröm meg egy lánytól, mert társaságban úgy beéget, mint atom. És nemcsak őt szólják meg érte, hanem engem is. Ne izzadja ki, de ne is böfögje ki! Akkor engedje el a néma galambot!
2013. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát valamikor általános iskolás koromban tudatosult bennem, hogy az emberi emésztés következményeként, MINDEN embernél előfordul a bélben lévő gázok végbélen keresztüli távozása.

Mondjuk addig sem érdekelt különösebben ha valaki a jelenlétemben eresztett egyet, esetleg ha nagyon büdös volt akkor kicsit zavart, ha haverokkal voltam akkor pedig esetleg viccelődtünk vele kicsit.

Mivel TUDOM, hogy minden embernél előfordul, új ismerősöknél (akár leendő barátnő) MÁR A MEGISMERKEDÉS PILLANATÁBAN tudom róla is.

2013. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!