Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire akadnátok ki? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire akadnátok ki? Ti tennétek ilyet?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam rgy kis plüst életem szerelmétől..vele aludtam mindig..és ma kiderült,hogy az ex csajátol kapta ..aki a város bombázoja.(nagy cici.jo szaj.jo haj élénk kék szem és sötét barna haj)lányok ti mennyire akadnátok ki?Fiuk ti tennétek ilyet?
2013. márc. 23. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem tennék ilyet, amúgy se tartom szép dolognak a kapott ajándékok elajándékozását

F

2013. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nagyon..
2013. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki! Az már a pasidé volt, szeretetből adta biztos kicsit összenyálazta de tuti kimosta ezek szerint.
2013. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz-rád nézve:D
2013. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon.
2013. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem tennék ilyet.

22F

2013. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én kihajítanám a plüsst a sráccal együtt.
2013. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az a rossz ,hogy ha megtartom akkor az a csaj fog eszembe jutni és a kapcsolatuk..

Miert gaz?

2013. márc. 23. 21:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan tárgyak akart adni, ami fontos neki. Rád bízta a szeretett plüssmaciját. Viszont, ha ezt a tényt eltitkolta akkor vagy nem volt pénze vagy meg akart tőle szabadulni.


Tapasztalat: a fiúk ilyen kényes dolgokhoz nem értenek. Lehet nem volt jobb ötlete mit adjon neked.

2013. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
5 éve szeretem őt...és nemdobhatom csak ugy ki..mert nagyon rosszul érezném magam.:(
2013. márc. 23. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!