Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi így beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi így beszél a barátnőiről, mint az én kolesztársaim?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon voltak fiú haverjaim, akik voltak, azok normálisan beszéltek a társukról. Az új kollégiumomban azonban a 19-23 éves fiúk, akik ugye most távkapcsolatban élnek, úgy beszélnek a barátnőikről, mintha azok tárgyak lennének, akikhez hétvégén hazamennek egy szexelni, de ennyi. Nem szeretettel beszélnek róluk, sőt még le is tagadják őket, és inkább megpróbálnak felszedni csajokat. Velem is kikezdtek annak ellenére, hogy tudják, hogy van barátom. Ő is egy kollégiumban él, de el sem tudom képzelni, hogy így viselkedjen. Ő a kivétel vagy van rajta kívül is más férfi, aki becsüli annyira a barátnőjét, hogy ne beszéljen róla tapló módon akkor sem, ha nincs ott a barátnője?
2009. szept. 17. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy beszél minden fiú így... Vannak bunkók, velük nem lehet mit csinálni, max. egy jónagy fülest leverni neki! Én biztos szájba taposnám őket! Nevelés nameg intelligencia kérdése az egész... Engem úgy neveltek, hogy tiszteljem a nőket, de amúgyis ezt tartom értelemszerünek. Vannak olyanok akik nem érdemlik meg a tiszteletet, ezzel gondolom egyetértesz, hát vannak ilyen fiúk is:) Hogy a te barátodnak mi a véleménye rólatok, azt nem tudhatom, de gondolom nem egy kőbunkóval álltál össze. 19/f
2009. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sok fiú barátom van és úgy vettem észre, hogy igen. de ez csak ilyen pasis keménykedés, ettől függetlenül lehet, hogy szeretik a barátnőiket.

de persze azért vannak kivételek is, akik nem így beszélnek.

2009. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!