Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni ilyen esetben? ( fiú-lány "barátság")

Figyelt kérdés

Nem találtam más kategóriát, ugyhogy ide irtam ki.

19 éves lány vagyok, eléggé tapasztalatlan. Valaki tudna tanácsot adni?

Arról lenne szó, hogy 2 éve kialakult egy nagyon szoros barátság egy tőlem 8 évvel idősebb férfival. Tényleg barátság volt, ami azért alakult ki, mert sajnos ugyanazok a problémák, hasonló szomorú dolgok történtek velem, mint vele. Egyedül ő támogatott, mindennap megkérdezte mi van velem, törődött velem. Csak ketten tudtunk róla. Neki már volt jegyese, most már a felesége. Állítólag ő is tudott arról, hogy mi jóba vagyunk, de én nem beszéltem vele soha. Néhány hónapja megromlott a kapcsolatunk. Én kezdtem szerelmes lenni, de nem mutattam ki, csak szenvedtem. Volt egy beszélgetésünk, amikor kiderült, hogy sajnos nála is több, mint barátság. Nem értettem. Kezdtem elhidegülni, mindig éreztettem vele, hogy ez így nem helyes, de ő ezt ugy fogta fel, hogy már nem kell nekem, és eddig jó volt, most pedig eldobom. Mondtam neki, hogy én nem örülnék a párja helyében hasonló dolognak. Erre ezt ő ugy reagálta le, hogy nem csináltunk és nem is fogunk csinálni semmi rosszat, ezért nem kell félni és szeretné, ha nem lenne vége. De aztán jöttek a problémák. Szinte kikövetelte, hogy mindenről tudni akar, ha valamiről nem tudott, rögtön az volt, hogy nem bízom benne. Mindig rosszkedvű volt, sohasem tudtam vigasztalni, és ez bántott engem. Megszerettem az állandó nyavalygása ellenére is. Aztán még jobban megromlott minden. Én mint a hülye irtam az smseket, ő nem írt vissza, majd csak később, akkor is ugy, hogy én voltam sz*rban, hogy nem írok neki és teszek rá mi van vele. Ez nekem rosszul esett. Hónapja hatalmas sírás közepette( nem csak részemről) megbeszéltük, hogy mindennek vége, mert nem megy, és nem arról szól amiről kellene. 1 hónapig semmit nem tudtam róla, de ugyanúgy gondolok rá a mai napig is. Irt egy smst tegnap, mert születésnapom volt. Csak annyit, hogy Boldog születésnapot! Erre én válaszoltam egy Köszönöm szépennel.

Aztán kaptam még egy smst, hogy bocsánat hogy zavar, biztos nem vagyok rá kiváncsi, de meg szeretné kérdezni, hogy végleg vége van-e mindennek. Erre én elgyengültem és olyanokat irtam, hogy nem tudom, nagyon hiányzik, meg nagyon szeretem. Nem jól tettem, ugye? Jött azzal, hogy nem látszik, mert nem keresem, meg hogy mennyire megváltoztam, meg hogy milyen jó nélküle. Én meg, mint a marha még el is kezdtem magyarázkodni, hogy nem így van.



Szóval, már elég sokat irtam. Lehet sok helyen nem volt érthető, elnézést, kicsit szétszórt lettem mostanra. Végül is a kérdésem az, hogy ilyenkor mit lehet tenni? Egyszerűen csak nem válaszolni? De akkor én leszek a gonosz, akit egyáltalán nem érdekel ő, sem az hogy 2 évig mindig itt volt nekem...és csak kihasználtam...


Mit tegyek?


2013. márc. 24. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Gáz! A barátság szerelembe fordult. Itt a lelkiismeretedre kell hagyatkoznod, bármennyire is fáj.
2013. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nehéz és fáj...pedig ugy hiányzik....
2013. márc. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!