Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőmmel megértessem, úgy érzem a fiú barátaira túl sok időt szán?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt, mindketten huszasok vagyunk, ő fiatalabb és körülbelül tíz vagy több haver barátja van, akikkel gyakran interneten, telefonon társalog, sokszor párhuzamosan, amikor velem. Eddig nem izgatott nagyon, mert mindegyik máshol él, nem találkozik velük, csak interneten egyfolytában kapcsolatban vannak csak ami engem zavar, hogy úgy érzem pár hónapja, hogy egy vagyok a barátai közül. Van köztük olyan, akivel 7 éve ismerik egymást, a többivel is mély és szoros baráti kapcsolata van. Meg nem élünk még együtt, nem egy városban vagyunk, és nemrég először olyan helyzetbe került, hogy nem tudta magát tisztázni, hol volt, megrendítette a bizalmam nagyon rossz volt, aztán rá két nappal meg összeszedett valami régi fiú ismerőst facebookon és találkozott is vele egy beülős helyen kettesben. erről előre értesített, de akkor is szerintem ez gáz.

Nekem a munkahelyemen lett volna egy barátom, egy nő, aki tök jó fej, családos anya de bnőm szerint biztos ki akar velem kezdeni és nincsenek is lány barátaim. Szerintetek hogyan akadályozzam meg a féltékenységi spirál beindulását, mert úgy érzem nekem ez nem jó és előbb utóbb az leszek.


2013. márc. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolkodj. Ha a barátnődnek valamelyik fiú barátja kellene, akkor minek jött volna össze veled?
2013. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb ha másik csajt keresel.

neked nem fekszik hogy mindenféle pasikkal ott dumál, még valahogy elviseled, de ő már egy szimpla jóindulatú munkatárs miatt hisztizik?

hogy is van ez, neki mindent lehet, neked meg semmit?

szépen elképzelte sztem hogy jó kis papucsot csinál belőled... és majd nézheted mikor sehova nem fog elengedni, meg üvöltve nekedesik ha valaki az utcán rádnéz

ezek intő jelek, hogy lelépj amíg még kevésbé fájdalmas és nehéz

2013. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!