Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok egy ilyen spontán csókra?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok jóban egy lánnyal. Eddig barátként tekintettem rá, valahogy sosem fordult meg a fejeben, hogy nőként nézzem, mindig testvérként szerettem. Mostanában egy kicsit elkezdett nőiesebben öltözködni, a haját is mindig kibontva hordja ami nekem nagyon bejön, sminkeli magát. Észrevettem, hogy más fiúknak is jobban megakadt rajta a szeme. Nekem is tetszik. Szerintetek ha egyszer pl. elkísérem az egyik órájára és csak úgy megcsókolom, hogyan reagálna rá? Jelenleg nincs barátja.
2013. márc. 24. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat szamits arra hogy utana meg fog valtozni a kapcsolatotok, vagy jo iranyba ha neki is bejossz, vagy rossz iranyba......nekem nem jonne be mert van ilyen haverom, aki testverkent nez ram, ha lesmarolna tuti meg haragudnek ra....
2013. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érné meg elrontani a barátságotokat + nem is 100% hogy nem adna egy pofont és küldene el melegebb éghajlatra..
2013. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is tetszel neki, oda lesz. Legalábbis szerintem nincs romantikusabb egy ilyen spontán csóknál.
2013. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én a helyedben kicsit lassabban csinálnám, határozottan, de lassabban, h vegye a lapot h mit akarsz tőle és ha nem tetszik akkor vissza tudjon utasítani. Ha hirtelen gyors lesmárolod lehet h megromlik a barátságotok ha ő másként tekint rád.

kb. úgy h leessen neki mit akarsz, és reflexből cselekedhessen, ne legyen ideje gondolkodnia :D

2013. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább hívd el randikra, utalj arra, hogy tetszik neked, bókolj, flörtölj vele. Ha vevő lesz ezekre, hajrá!
2013. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zaphod ***** válasza:

Vigyázz, én ugyanígy voltam egy lánnyal, csak 8 helyett fél évig. Testvérként szeretett, eleinte én is, aztán elkezdtem többet akarni tőle. Nem csókoltam meg, de elmondtam neki, hogy mi van. Elutasított, ajánlott egy filmet, ami ahelyett, hogy segített volna rendbe tenni a dolgokat, szuicidális hangulatba vitt, aztán szinte összevesztünk, mostanára kibékültünk, de alig beszélünk.

De tudod, mit? Jobb ez így, mint volt, mert nem emészt, hogy mi lenne, ha elmondanám neki, és nem emészt az, hogy én mást szeretnék, mint ő. Az, hogy vigyázzatok a barátságotokra, hülyeség, mert neked így nem jó már többé. Szóval próbáld meg, és járj szerencsével! A fő a magabiztosság, a módszer szinte teljesen mindegy, mert ha ő is akarja, a legbénább módszer is tetszeni fog neki, ha nem, a legprofibb sem jön be. És ha esetleg veszítenél, tudd, hogy akkor is sokkal jobb lesz!

2013. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Döntsd el mihamarabb, hogy barát vagy nő, barátság vagy kapcsolat, mert a kettő együtt nem fog menni. Ha ő is nyitott, és összejöttök, utána már nem lesztek barátok.


Mellesleg ha nekem elmondanád azt, amit ide leírtál, tuti nem jönnék össze veled, mert nekem ebből az jön le, hogy felszínes vagy, akinek csak a külsőségek számítanak (haj, smink, öltözet). De ez magánvélemény.


25/N

2013. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én erre nagyon nem reagálnék jól, akármilyen régóta ismerlek. Először kezd valami enyhébbel, például hogy többször megérinted, megsimogatod a vállát, stb. Ha látod, hogy tetszik neki, akkor léphetsz tovább és tovább. Sok sikert :)
2013. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Christian Death ***** válasza:
Ne rögtön csókkal kezdj, csak egy kis puszival..
2013. márc. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!