Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincsenek emlékeim a tavalyi évről és az előtte lévő évekről. Tavalyelőtt kezdett kicsit beindulni az életem, de most megint semmi. Lefoglalom magam, tanulok, sportolok, suliba járok, de semmilyen közösségi életet nem élek. Nem dohányzom, nem szeretek részegeskedni, de egyszerűen kell valamit kezdeni, mert elmegy a fejem felett az idő és párkapcsolatom sem lesz ha így folytatom. Netes ismerkedés meg egy tragikomédia eddigi 4 éves tapasztalataim alapján. Mindenki osztja az okos tanácsait, de nem mondanák, hogy meghívnak egy kávéra vagy menjünk el valahova. Én meg nem furakodom oda ahol nem kellek ha már van egy kialakult közösség...

22/N


2013. márc. 24. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy külsőmmel nincs gond, talán sokan nem is gondolnák, hogy ilyen helyzetben vagyok.
2013. márc. 24. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Facebook? Van ismerősöd? És fotód? Milyen pasit keresel, milyet szerenél?
2013. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alakíts ki saját társaságot.
2013. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alakítsak.. hogyan? :D


Persze, vannak ismerősök ott, de élőben kellene valaki. Vannak fent képeim is. :) Leginkább normálisat, aki intelligens, ha nem is szuper pasi de legalább átlagos, mély érzésű, rendben van lelkileg. Nem mondom, hogy én ilyen lennék, de igyekszem, hogy ezeket én is meg tudjam adni.

2013. márc. 24. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg most kezdek rájönni, hogy kimaradt az életemből egy csomó tapasztalat amit a legtöbben megszereznek 16 éves kortól kezdve. Nekem pedig csak tavalyelőtt kezdődött el ez a tapasztalatszerzés. Rendes kapcsolatra vágyom és nem szeretnék minden jöttmenttel kavarni, de szükségesnek érzem, hogy valamilyen szinten bepótoljam.
2013. márc. 24. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát itt is van szép számmal akik ajálkoznak tapasztalat szerzésre. Azért komolyak is vannak, mielött lesújtó véleményt mondanál. Próbálkozz!

F.

2013. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Élőben néha ott tartok, hogy aki tetszik arra rámászok, de... annyira nem rám vallana. :S Jujj miket tudok gondolni időnként... :D
2013. márc. 24. 22:36
 8/8 The Other ***** válasza:

Okos tanácsot akartam osztani, de látva a leírásod inkább meghívlak egy kávéra*, ne ezen múljon.


*A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, részletekről és feltételekről tájékozódjon a válaszolónál.

2013. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!